Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Zestaw KONFTEL C20Ego

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Zapytaj o czas dostawy
  • Producent: Konftel
  • Cena: 2 671,41 zł brutto
  • 2 171,88 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

KONFTEL C20Ego

Konftel C20Ego to idealne rozwiązania do współpracy wideo przez Skype, Teams, Zoom, BlueJeans i inne aplikacje uruchamiane na komputerze. Zestaw zawiera w sobie kamerę konferencyjną 4K Konftel Cam20 i zestaw głośnomówiący Konftel Ego z jakością dźwięku HD OmniSound®.

Rozdzielczość 4K

Szeroki kąt kamery to pewność, że druga strona połączenia wideokonferencyjnego uzyska jasny i zoptymalizowany obraz Ciebie i Twoich współpracowników - nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Dzięki technologii WDR kamera Konftel Cam20 automatycznie dostosowuje się do uzyskania najlepszego obrazu w trudnych warunkach, takich jak słabe oświetlenie, bezpośrednie światło słoneczne lub wysoki kontrast.

Rozdzielczość wideo 4K pozwala również na doskonałe powiększenie. Nawet przy maksymalnym 8-krotnym cyfrowym zoomie, kamera nadal jest w stanie uzyskać szczegółowy obraz. Wybierz więc kadr, który chcesz pokazać i pozwól Cam20 zrobić resztę.

Wystarczy jeden przewód

Konftel OCC Hub, czasami potocznie nazywany koncentratorem, jest urządzeniem do którego podłączysz wszystkie elementy zestawu wideo, tak aby następnie tylko 1 kablem USB podłączyć całość do Twojego komputera. W praktyce oznacza to, że zestaw hybrydowy Konftel C20Ego w pełni obsługuje funkcję BYOC - Bring Your Own Computer, dzięki której użytkownik może przenieść aplikację wideokonferencyjną do sali konferencyjnej na dowolnym laptopie z portem USB.

Czysty dźwięk w technologi Omnisound

Konftel Ego to zestaw głośnomówiący z nagrodą Red Dot Design, który wyróżnia się z tłumu dzięki wygodnej i kompaktowej formie, łatwej obsłudze, a przede wszystkim niesamowitej jakości dźwięku. Pomimo swoich rozmiarów, Konftel Ego zapewnia krystalicznie czysty dźwięk HD dzięki unikalnej technologii OmniSound®.

Poza wykorzystaniem go podczas wideokonferencji, możesz go użyć również do rozmów przez swój smartfon. Sparuj go po Bluetooth, a zapewni on profesjonalną jakość dźwięku Twoim grupowym rozmowom.

Prosta konfiguracja

Wszystkie elementy pasują do siebie, a HUB USB sprawia, że cały zestaw jest bardzo prosty w konfiguracji i użytkowaniu. Jest to rozwiązanie typu Plug & Play przez złącze USB i nie wymaga dodatkowych działań, o ile na komputerze znajduje się system operacyjny Windows 10*. Możesz również zdecydować się na podłączenie ekranu bezpośrednio do komputera, zazwyczaj przez złącze HDMI, a następnie nie potrzebujesz sterowników z DisplayLink (patrz poniżej).

* HUB OCC firmy Konftel używa sterownika DisplayLink, który jest już zainstalowany na Twoim komputerze, jeżeli posiadasz system Windows 10 (1607) Anniversary Update lub nowszy. Sterowniki dla innych systemów operacyjnych można znaleźć tutaj: DisplayLink

Model

C20EGO

Kamera CAM20 Rozdzielczość: 4K Ultra HD/30 fps
Zoom: 8x zoom cyfrowy
Focus: Auto
Kąt widzenia: 123°
HUB OCC Interfejsy: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HDMI
Sterownik: DisplayLink
Mikrofon Technologia: OmniSound® z dźwiękiem HD, full duplex
Automatyczna eliminacja echa i tłumienie hałasu
Mikrofon: Dookolny 360˚
Zbieranie głosu: do 6 osób
Podłączenie: USB i Bluetooth
Zawartość zestawu Kamera Cam20 z kabelm USB (931201001)
Konftel Ego (910101081)
HUB OCC USB (900102149)
Skrócona instrukcja obsługi
Kabel 5m USB (typ A/typ B)
pilot z dwoma bateriami AAA
deklaracja bezpieczeństwa
Współpraca Skype for Business | MS Teams
Cisco Webex
BlueJeans
Zoom
Unify Circuit
i inne
Gwarancja 2 lata
Znalazłeś produkt taniej