Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

O FIRMIE


projektor.pl to wyspecjalizowany sklep internetowy umożliwiający szybki i pewny zakup sprzętu audiowizualnego. Właścicielem sklepu jest Projekcja Sp. z o.o., ul. Zwycięska 20A (II piętro, lok. 207), 53-033 Wrocław tel. 71 784 97 60, email: , NIP: 8992467508, REGON: 932886172, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000153131, z kapitałem zakładowym 110 500,00 PLN

Firma Projekcja Spółka z o.o. jest wyspecjalizowanym sprzedawcą i instalatorem sprzętu audiowizualnego już od 2003 roku.
W ofercie posiadamy szeroką gamę sprzętu prezentacyjnego i zaawansowanych systemów sterowania (systemy zintegrowane).

Specjalizujemy się  w wyposażaniu  sal szkoleniowych, konferencyjnych, w dużych i skomplikowanych projektach (aule, kina, sale koncertowe), ale także w małych instalacjach kina domowego. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania, rozpoczynając od projektu i doboru sprzętu, poprzez sprzedaż, instalację i konfigurację, aż po obsługę posprzedażową (serwis, konserwacja, wymiana lamp w projektorach).

Wieloletnia obecność na rynku, zdobyte doświadczenie oraz uznanie wielu firm i instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych gwarantuje pewność przeprowadzanych transakcji i wysoki poziom oferowanych przez nas usług. Naszym celem zawsze jest  zaoferowanie najlepszego rozwiązania dla klienta. Nie oferujemy sprzętu, który naszym zdaniem jest niewystarczająco dobry, dodatkowo zawsze szukamy produktów atrakcyjnych cenowo.

Aby zagwarantować najwyższą jakość obsługi,  współpracujemy bezpośrednio z producentami i dystrybutorami sprzętu AV (audio-video).

Posiadamy autoryzację m.in. takich firm jak:
Projektory: NEC, Casio, Epson, BenQ, Vivitek, Optoma, Christie, Panasonic
Ekrany projekcyjne: Adeo, Avers, Projecta, Kauber, AVtek, Nobo
Farby projekcyjne: ScreenGoo
Sprzęt wideokonferencyjny: Polycom, LifeSize, Aver, Acano
Profesjonalne monitory wielkoformatowe: Samsung, NEC, Panasonic, BenQ, ViewSonic.

Dla powyższych urządzeń możemy zaoferować Państwo pełne wsparcie przy doborze, uruchomieniu, konserwacji i ewentualnym serwisie.

Wysokie kwalifikacje naszych pracowników potwierdzają autoryzacje serwisowe i certyfikaty ukończonych szkoleń (np. zaawansowana kalibracja obrazu w standardzie ISF).

Natomiast wiarygodność firmy potwierdzają liczne referencje od klientrów, certyfikaty i wyróżnienie jako GazelaBiznesu z lat 2013 i 2014.

Gazela Biznesu 2013

Zapraszamy do kontaktu:
Infolinia handlowa: 71 784 97 64
Infolinia serwisowa: 693 343 595
E-mail:
lub przez formularz kontaktowy na stronie kontakt