Ścienno-podłogowy system montażowy Avtek PylonLift Wings 75

  • Obserwuj produkt:
  • Producent: AVTek
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • Cena netto: 4 877,24 zł 5 999,00 zł
  • szt.

Pomożemy Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb

Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

  • Oblicz_raty_duckblue
  • Avtek PylonLift Wings 75

    Ścienno-podłogowy system montażowy z bocznymi tablicami skrzydłowymi, zaprojektowany do pracy z monitorem interaktywnym 75". Tworzy kompletne stanowisko do prowadzenia lekcji, prezentacji i ćwiczeń — z dużym ekranem w centrum oraz dodatkową przestrzenią do pisania po obu stronach.

    Avtek PylonLift Wings 75 łączy funkcjonalność nowoczesnego monitora z wygodą tradycyjnej tablicy. Nauczyciel może jednocześnie wyświetlać materiały multimedialne, zapisywać najważniejsze informacje, rozwiązywać zadania i prowadzić pracę z grupą bez przełączania się między różnymi narzędziami.

    Regulacja wysokości działa na mechanizmie przeciwwagi, dlatego zmiana położenia ekranu jest lekka, szybka i nie wymaga zasilania. Stabilny montaż do ściany i podłogi zapewnia pewną pracę zestawu w codziennym użytkowaniu.

    Jedno centrum prowadzenia lekcji

    Monitor służy do wyświetlania materiałów, modeli, filmów i ćwiczeń interaktywnych, a boczne tablice do zapisywania wzorów, notatek i najważniejszych wniosków. Wszystko zostaje w jednym miejscu, dzięki czemu lekcja jest czytelna i łatwiejsza do prowadzenia.

    Wygodna praca z najmłodszymi

    W przedszkolach i młodszych klasach ekran można ustawić niżej, tak aby dzieci wygodnie korzystały z interaktywnych zadań i zabaw edukacyjnych. Boczne tablice dają dodatkowe miejsce na rysunki, proste ćwiczenia i wspólną pracę całej grupy.

    Obsługa, z którą poradzi sobie każdy

    Mechanizm przeciwwagi sprawia, że zmiana wysokości jest płynna i bardzo lekka. Wystarczy chwycić uchwyt i przesunąć zestaw w górę lub w dół — bez pilota, bez zasilania i bez czekania na pracę silnika.

    950 mm regulacji wysokości

    Szeroki zakres regulacji pozwala dopasować ekran do różnych sytuacji. W najniższej pozycji monitor jest wygodnie dostępny nawet dla młodszych dzieci, a w najwyższej dobrze widoczny dla całej klasy podczas prezentacji lub pracy przy tablicach.

    Tablice skrzydłowe

    Boczne skrzydła Avtek PylonLift Wings 75 wykorzystują powierzchnie tablicowe PolyVision®, stworzone z myślą o codziennej pracy w edukacji. Gładka, ceramiczno-stalowa powierzchnia zapewnia wygodne pisanie, bardzo dobrą czytelność i łatwe ścieranie notatek, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

    To dodatkowa przestrzeń, która pozwala prowadzić lekcję bardziej naturalnie: część materiału może zostać na tablicy, część może być wyświetlana na monitorze, a nauczyciel nie musi wybierać między technologią a klasycznym pisaniem.

    Więcej miejsca do pracy i ochrona monitora

    Po otwarciu skrzydła zwiększają powierzchnię roboczą po obu stronach ekranu. Po zamknięciu tworzą zwartą, estetyczną formę i pomagają osłonić monitor przed uderzeniami, zabrudzeniami oraz codziennym zużyciem.

    Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikacją TÜV GS

    Certyfikacja TÜV GS potwierdza niezależną ocenę bezpieczeństwa produktu. To ważne w przestrzeniach edukacyjnych, w których system jest używany często i przez różnych użytkowników.

    Wybierając system montażowy Avtek, zyskujesz bezpłatny dostęp do dedykowanej platformy Avtek Support Center (ASC). To nie tylko wygodna pomoc techniczna, ale również praktyczne źródło wiedzy i inspiracji. W jednym miejscu znajdziesz materiały wspierające codzienną pracę, przydatne poradniki, filmy instruktażowe oraz webinary z ekspertami, które pomagają lepiej wykorzystać potencjał rozwiązań Avtek.

    Model

    Avtek PylonLift Wings 75

    Standard VESA 400x200 - 1000x600
    Maksymalne obciążenie 90 kg
    Rekomendowany rozmiar 65' - 75"
    Regulacja wysokości  ręczna
    Zakres regulacji  wysokości  95 cm
    Minimalne wymiary produktu 1827 × 2700 × 495 mm
    Maksymalne wymiary produktu 2711 × 2700 × 513 mm
    Materiał Aluminium , stal (SPCC)
    Gwarancja  3 lata
    Dodatki Avtek Support Center (ASC)

    Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.


    Darmowa konsultacja (B2B)

    Potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu AV, projektora, lub rozwiązań dla edukacji - monitory interaktywne, tablice interaktywne, interaktywne podłogi?

    Zostaw numer telefonu, a oddzwonimy w ciągu 30 minut i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie.

    ✓ Bez zobowiązań

    ✓ Ponad 20 lat doświadczenia

    ✓ Zanim wyjdziesz, zostaw numer telefonu - pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.