Projektor ViewSonic PJD5550Lws

  • Obserwuj produkt:
  • Producent: ViewSonic
  • Dostępność: Produkt archiwalny  (0 szt.)
  • Cena netto: 2 121,14 zł 2 609,00 zł

Pomożemy Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb

  • Oblicz_raty_duckblue
  • ViewSonic jest marką projektorów z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Owocuje to przede wszystkim najwyższej jakości produktami, które idealnie łączą wysokie parametry i niską cenę.

    Projektory krótkoogniskowe ViewSonic są stworzone dla edukacji lub pomieszczeń gdzie nie ma możliwości instalacji projektora o standardowym rzucie. Z tego powodu są także częstym wyborem użytkowników biznesowych oraz domowych.


    PJD5550Lws to projektor o rozdzielczości WXGA. Będzie zatem dobrym wyborem do współpracy z tablicą interaktywną w formacie 16:10. Długa żywotność lampy zapewni niskie koszty użytkowania.

    ViewSonic PJD5550Lws jest projektorem, który wyświetla obraz w technologii DLP za pomocą 6-segmentowego koła kolorów. Dodatkowo w projektorze wyeliminowano filtry ograniczając tym samym koszty związane z użytkowaniem projektora. Wpływ na żywotność urządzenia ma również wydajna lampa, która pozwala nawet na 10.000h pracy bez konieczności jej wymiany!

    Wysoka rozdzielczość WXGA (zbliżona do rozdzielczości HD) pozwoli na uzyskanie wyraźnego i szczegółowego obrazu.

    Model

    PJD5550Lws

    Typ projektora Krótkoogniskowy
    Technologia DLP
    Rozdzielczość 1280 x 800 WXGA
    Kontrast 20 000:1
    Jasność 3200 ANSI lm
    Poziom szumu 28 dB (ECO) / 32 dB (tryb normalny)
    Zużycie energii 275W (max) / 0,5W (stand-by)
    Żywotność źródła światła 4.000h (tryb normalny) / 10.000h (ECO)
    Moc/źródło światła 240W
    Zoom/Focus brak / ręczny
    Współczynnik odległości 0.5 : 1
    Przekątna 30" - 300"
    Wejścia video VGA
    HDMI
    Component (przez opcjonalną przejściówkę)
    Porty komunikacyjne RS232
    USB mini B
    Wbudowany głośnik 2W mono
    Waga 2,5 kg
    Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 116 x 362 x 248 mm
    Wyposażenie standardowe Baterie do pilota
    Instrukcja obsługi
    Kabel VGA (D-Sub 15)
    Kabel zasilający
    Pilot
    Gwarancja 3 lata na projektor / 1 rok (max. 1000h) na lampę
    Funkcje 3D Ready
    Bezfiltrowy układ chłodzenia
    Korekcja Keystone (w pionie +/- 40°) - korekcja efektu trapezowego
    Menu ekranowe w j. polskim
    Szybkie włączanie i wyłączanie
    Timer prezentacji
    Zabezpieczenie kodem PIN
    Łatwa wymiana lampy

    Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.