Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Projektor Epson EH-TW9400

  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Na magazynie
  • Producent: Epson
  • Cena: 12 978,00 zł brutto
  • 10 551,22 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Projektor EH-TW9400 PRO-UHD

Stwórz niesamowite kino domowe z projektorem Epson PRO dzięki obsłudze UHD, HDR oraz technologii 3LCD. Ciesz się magią dużego ekranu w domu oraz dostępem do treści w rozdzielczości 4K dzięki temu przystępnemu cenowo projektorowi do kina domowego. Oferuje on ostry obraz i niewyobrażalnie wysoki współczynnik kontrastu, jak również wiele opcji połączeń oraz łatwą konfigurację.

Ekran o rozmiarze 300"

Przekształć codzienną rozrywkę w naprawdę niezapomniane doświadczenie z obrazem o przekątnej do 300 cali.


PRO-UHD

Ciesz się realistycznymi obrazami o rozdzielczości większej niż Full HD dzięki naszym projektorom PRO-UHD, które umożliwiają wyświetlanie materiałów 4K UHD oraz optymalizowanie treści innych niż 4K.


High Dynamic Range

Technologia HDR pozwala uzyskać optymalny obraz poprzez zwiększenie współczynnika kontrastu, co zapewnia o wiele większy zakres od najciemniejszych do najjaśniejszych obszarów ekranu. Daje to efekt wyjątkowej głębi obrazu i umożliwia dostrzeganie najdrobniejszych szczegółów, co wcześniej nie było możliwe. Ale to nie wszystko. Zwiększa się również nasycenie kolorów, więc obraz wydaje się dużo bardziej naturalny, a jednocześnie intensywny, przez co jest bardziej wciągający. Obsługa technologii HDR pozwala także korzystać z najnowszych dostępnych treści HDR.Wysokie natężenie światła barwnego

Sama jasność bieli nie gwarantuje wiernego odwzorowania kolorów. Dlatego właśnie technologia 3LCD, która znajduje zastosowanie w projektorach firmy Epson, pozwala na emitowanie równie silnego strumienia światła białego, jak i barwnego. Dlaczego zadowalać się matowymi, wyblakłymi barwami? Dzięki projektorom firmy Epson możesz cieszyć się wyrazistym, realistycznym obrazem.


Technologia 3LCD

Wyeliminuj efekt tęczy dzięki projektorom firmy Epson, które wykorzystują trzy osobne układy LCD do jednoczesnego wyświetlania światła czerwonego, zielonego i niebieskiego.

Natomiast projektory wyposażone w jednoukładową technologię DLP korzystają z koła obrotowego, które umożliwia sekwencyjne wyświetlanie kolorów. Niektórzy widzowie zamiast ostrych krawędzi mogą doświadczyć efektu tęczy — są to rozpraszające i nienaturalne kolorowe obrzeża.


Bardzo szeroka gama kolorów

Bardzo szeroka gama kolorów zwiększa zakres realistycznych barw, a wysoki współczynnik kontrastu zapewnia głębokie czernie i sprawia, że zacienione miejsca przestają być niewyraźne.


Płynniejsze odwzorowanie dynamiki

Funkcje interpolacji klatek i optymalizacji szczegółów gwarantują, że obrazy są ostre, a przejścia między nimi płynne, nawet w najszybszych scenach akcji. Technologia interpolacji klatek polega na wstawianiu nowych klatek między oryginalne, dzięki czemu rozmycie obiektów w ruchu jest mniejsze. Pozwala to wyeliminować efekt rozmycia obrazu i sprawia, że dynamiczne sceny są bardziej płynne i ostre.


Wiele możliwości ustawienia

Projektor można łatwo i szybko zainstalować dzięki wysokiemu współczynnikowi powiększenia optycznego oraz zakresowi przesunięcia obiektywu: do ±96,3% względem osi pionowej i do ±47,1% względem osi poziomej. Co więcej, obiektywy z silnikiem pozwalają na zapisanie 10 różnych pozycji, aby móc łatwo wybierać odpowiedni współczynnik proporcji obrazu jednym naciśnięciem przycisku. Wysoki współczynnik powiększenia optycznego pozwala na wykorzystanie krótszych przewodów i w efekcie zminimalizowanie ryzyka pogorszenia jakości sygnału. Projektor można również skalibrować zgodnie z profesjonalnymi standardami ISF w celu zapewnienia większej kontroli.


7 lat oglądania filmów

Dzięki zastosowaniu lamp o czasie eksploatacji do 5000 godzin (Przy średniej długości filmu wynoszącej 1 godz. 45 min i ustawieniu lampy w trybie ekonomicznym.) możesz codzienne przez 7 lat oglądać film bez konieczności ich wymiany. Projektory firmy Epson są znane z niezawodności, dzięki której nie stracisz ani minuty z ulubionego filmu, gry czy programu.

Model

EH-TW9400

Typ projektora Kino domowe
Technologia 3LCD
Rozdzielczość PRO-UHD 3840 x 2160, 16:9
Kontrast 1 200 000:1
Jasność 2600 ANSI lm
Poziom szumu 31 dB (tryb standardowy), 20 dB (tryb ekonomiczny)
Zużycie energii 355 W (tryb normalny), 271 W (tryb ekonomiczny), 0,2 W (w trybie czuwania)
Żywotność źródła światła 3.500h (w trybie normalnym), 5.000h (w trybie oszczędnym)
Źródło światła Lampa
Ogniskowa F = 22,5 mm - 46,7 mm
Zoom/Focus Motorized, Factor: 2,1
Odległość od ekranu 3 m - 6,3 m ( 100 cal ekran)
Współczynnik odległości 1,35 - 2,84:1
Przekątna 50" - 300"
Wejścia video HDMI (2x)
VGA
Porty komunikacyjne Interfejs Ethernet (100 Base-TX / 10 Base-T)
Wyjście wyzwalacza
RS-232C
USB 2.0 Type B (Service Only)
Złącze USB 2.0 typu A
Funkcje Regulacja głębi 3D, Optymalizacja 4K, Przestrzeń barwna DCI, Epson Cinema Filter, Epson Super White, Interpolacja klatek, Pamięć pozycji obiektywu, Niezwykła rozdzielczość, Możliwość połączenia z bezprzewodową siecią LAN
Waga 11 kg
Wymiary 520‎ x 450 x 193 mm
Gwarancja 24 miesiące / 36 miesiące/miesięcy lub 3.000h na źródło światła
Wyposażenie Zacisk przewodu HDMI, Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Podświetlany pilot z bateriami, Zestaw instrukcji obsługi
Karta produktu (821.5 KB) Pobierz
Znalazłeś produkt taniej