ZU650
Spektakularna jakość obrazu, jasność, gwarancja niezawodności i niskie koszty obsługi to czyni ten projektor wyjątkowym.
Główne cechy
- 5500 lumenów, rozdzielczości WUXGA Dual Lamp
- Elastyczność instalacji - opcja 5x zmotoryzowanych obiektywów i możliwość pracy 360˚
- Pełne wsparcie dla systemów sterowania Crestron, Extron
- Wspaniły obraz, laserowe źródło światła
- HDBaseT
- Zmotoryzowany lens shift
- Możliwość pracy 24/7
Optoma ZU650 w białej obudowie
to produkt przeznaczony wyłącznie dla najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych. Rozdzielczość natywna WUXGA i jasność 5500 ANSI Lumenów, zapewniają jasne, krystalicznie czyste obrazy. Specjalna konstrukcja, chroniąca przed pyłem i kurzem, zapewnia optymalny obraz przy minimalnej konserwacji projektora. System dwuch lamp, możliwość wymiany obiektywów oraz pracy 360˚ sparwiają, ze jest to idelane urządzenie do zastosowań instalacyjnych.
Jasne, wyraźne, ostre obrazy
Technologia DarkChip3™ od Texas Instruments w połączeniu z technologią Eco+ oferuje wspaniały kontrast 2,000,000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń obrazów poruszają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania - idealny dla biznesowych i edukacyjnych prezentacji.
Kontrast 10 000:1 oraz kontrast 2 000 000:1
Wspaniałe kolory
ZU650 wykorzystuje technologię BrilliantColor™, by wyświetlać zachwycająco jasne obrazy, z idealnie zbalansowanymi, niemal jak żywymi kolorami.
Łatwość instalacji
Pełna gama obiektywów, funkcja LENS SHIFT sprawiają, że instalacja tego projektora to prawdziwa przyjemność