Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Yealink MVC800 II Microsoft Teams

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Zapytaj o czas dostawy
  • Producent: Yealink
  • Cena: 19 999,00 zł brutto
  • 16 259,35 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.
„W celu uzyskania szczegółowych informacji i cen specjalnych skontaktuj się z naszym biurem”

Yealink MVC800 II

Seria Yealink MVC II to pakietowe rozwiązanie wideo dla Microsoft Teams Rooms (MTR), które zawiera wszystko, czego potrzeba do interakcji, łączenia się i współpracy z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Działa w sposób płynny i inteligentny, obejmujący każdy scenariusz, od małych po bardzo duże przestrzenie (w zależności od rozbudowy zestawu).

Yealink MVC800II to dedykowany system MTR do średnich i dużych sal konferencyjnych, zawierający dwa lub trzy mikrofony typu VCM34 (można podłączyć do 4 jednostek), kamerę PTZ UVC80 USB, Mtouch II i minikomputer MCore spełniający wymagania Twoje spotkanie w usłudze Teams.

Uproszczenie wdrożenia MTR

W systemie pomieszczeń Yealink MVC II możliwe jest łatwe rozmieszczenie dowolnych pomieszczeń MTR zarówno w pokojach fokusowych, jak i bardzo dużych przestrzeniach. Rozwiązanie MCore do zarządzania kablami integruje kable transmisji danych i zasilania w jednym kablu CAT5e, łącząc obszar TV i stół konferencyjny, co zapewnia proste rozwiązanie skomplikowanego okablowania i skraca czas wdrażania. Zapoznaj się z systemem sal Yealink MVCII MTR już teraz i doświadcz niesamowitej łatwości korzystania ze spotkań w usłudze Teams.


Udostępnianie treści w sposób przewodowy i bezprzewodowy

Wystarczy podłączyć Yealink WPP20 i jedno kliknięcie, aby bezprzewodowo udostępniać treści. Możesz także podłączyć laptopa przez port USB-C lub HDMI, aby ułatwić udostępnianie treści. W systemie pokojowym Yealink MVC II wszyscy uczestnicy mają swobodę wyboru bezprzewodowego lub przewodowego udostępniania treści, ciesz się swobodnym wyrażaniem kreatywnych pomysłów podczas efektywnych spotkań Teams.

Kamera optyczna UVC80

W dużych salach konferencyjnych kamera Yealink UVC80 z 12-krotnym zoomem optycznym zapewnia wydajność 1080p / 60 kl./s i dużą głębię ostrości, zapewniając każdemu odpowiedni widok spotkania z funkcją automatycznego kadrowania. Dodatkowo, wtyczka do sterowania kamerą Yealink i obsługiwane ustawienia wstępne kamery pozwalają na ciche mechaniczne obracanie, pochylanie i powiększanie za jednym razem.

Mikrofon bezprzewodowy VCM34

Mikrofon szeregowy Yealink VCM34 obsługuje zakres odbioru głosu 20 stóp (6 metrów) / 360 ° i współpracuje z głośnikiem Yealink Soundbar, aby zagwarantować wysokiej jakości rozwiązanie audio. Ponadto technologia Yealink Noise Proof zapewnia, że ​​wszyscy uczestnicy mogą cieszyć się krystalicznie czystym głosem nawet w dużej sali konferencyjnej, w której występuje rozpraszanie uwagi i hałas w tle.

Zarządzaj urządzeniami zdalnie

To rozwiązanie obsługuje platformę zarządzania urządzeniami Yealink / usługę w chmurze. Możesz bezbłędnie zarządzać, monitorować, konfigurować, aktualizować i zdalnie diagnozować wszystkie urządzenia audio i wideo oraz urządzenia peryferyjne Yealink na tej platformie.

Model

MVC800 II

Kamera UVC80 1920 x 1080
60 klatek na sekundę
12x zoom optyczny
Kąt widzenia 78,5°
MCore Mini-PC Intel QUAD-CORE i5 8th-generacja
Pamięć RAM: 8GB (2 x 4GB)
Pamięć: 128GB SSD
wyjście 2 x HDMI
Bluetooth & Wifi
MTouch II Touch Panel Rozmiar ekranu 8"
Rozdzielczość 1280 x 800
10-punktowy dotyk
Czujnik ruchu człowieka
Wejście 3,5 mm mini Jack
HDMI/USB-C wejście
Mikrofon VCM34 Zasięg odbioru głosu do 6 metrów
Wsparcie do 4 bezprzewodowych mikrofonów
Zawartość zestawu VCM34 x2
MCore Mini-PC
MTouch II Touch Panel
Kamera UVC80
Yealink Soundbard
5 m kabel USB
Skrócona instrukcja obsługi
Zasilacz
Gwarancja 2 lata
Znalazłeś produkt taniej