Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Yealink MVC500 II Microsoft Teams

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Zapytaj o czas dostawy
  • Producent: Yealink
  • Cena: 16 999,00 zł brutto
  • 13 820,33 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.
„W celu uzyskania szczegółowych informacji i cen specjalnych skontaktuj się z naszym biurem”

Yealink MVC500 II

Seria Yealink MVC II to pakietowe rozwiązanie wideo dla Microsoft Teams Rooms (MTR), które zawiera wszystko, czego potrzeba do interakcji, łączenia się i współpracy z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Działa w sposób płynny i inteligentny, obejmujący każdy scenariusz, od małych po bardzo duże przestrzenie (w zależności od rozbudowy zestawu).

Yealink MVC500II to dedykowany system MTR do małych i średnich sal konferencyjnych, obejmujący dwa mikrofony bezprzewodowe CPW90, kamerę PTZ UVC50 USB, Mtouch II i minikomputer MCore, aby spełnić wymagania spotkania Teams. Opcjonalnie użytkownicy mogą zastąpić dwa CPW90 jednym przewodowym mikrofonem VCM34, aby zapewnić elastyczny wybór.

Uproszczenie wdrożenia MTR

W systemie pomieszczeń Yealink MVC II możliwe jest łatwe rozmieszczenie dowolnych pomieszczeń MTR zarówno w pokojach fokusowych, jak i bardzo dużych przestrzeniach. Rozwiązanie MCore do zarządzania kablami integruje kable transmisji danych i zasilania w jednym kablu CAT5e, łącząc obszar TV i stół konferencyjny, co zapewnia proste rozwiązanie skomplikowanego okablowania i skraca czas wdrażania. Zapoznaj się z systemem sal Yealink MVCII MTR już teraz i doświadcz niesamowitej łatwości korzystania ze spotkań w usłudze Teams.


Udostępnianie treści w sposób przewodowy i bezprzewodowy

Wystarczy podłączyć Yealink WPP20 i jedno kliknięcie, aby bezprzewodowo udostępniać treści. Możesz także podłączyć laptopa przez port USB-C lub HDMI, aby ułatwić udostępnianie treści. W systemie pokojowym Yealink MVC II wszyscy uczestnicy mają swobodę wyboru bezprzewodowego lub przewodowego udostępniania treści, ciesz się swobodnym wyrażaniem kreatywnych pomysłów podczas efektywnych spotkań Teams.

Kamera optyczna UVC50

Kamera optyczna UVC50 5x obsługuje 1080P / 60 klatek, zapewniając ostry, płynny i stabilny obraz HD z głębokim polem ostrości. Podczas gdy z obiektywem o polu widzenia 91 ° i funkcją automatycznego kadrowania, system pokojowy MVC500II rejestruje wszystkich w szerokim widoku spotkania i pozwala im widzieć się nawzajem w oszałamiającej wyrazistości.

Mikrofon bezprzewodowy CPW90

CPW90 obsługuje 360-stopniowy zakres przechwytywania głosu do promienia 10 stóp (3 metrów) bez problemów z kablami. Chodź z technologią DECT, można zapewnić odległość komunikacji do 50 metrów. W salach konferencyjnych MVC500 II uczestnicy mogą wygodnie mówić, poruszając swobodnie mikrofon bezprzewodowy CPW90 wokół stołu konferencyjnego.


Zarządzaj urządzeniami zdalnie

To rozwiązanie obsługuje platformę zarządzania urządzeniami Yealink / usługę w chmurze. Możesz bezbłędnie zarządzać, monitorować, konfigurować, aktualizować i zdalnie diagnozować wszystkie urządzenia audio i wideo oraz urządzenia peryferyjne Yealink na tej platformie.

Model

MVC500 II

Kamera UVC50 1920 x 1080
60 klatek na sekundę
5x zoom optyczny
Kąt widzenia 91°
MCore Mini-PC Intel QUAD-CORE i5 8th-generacja
Pamięć RAM: 8GB (2 x 4GB)
Pamięć: 128GB SSD
wyjście 2 x HDMI
Bluetooth & Wifi
MTouch II Touch Panel Rozmiar ekranu 8"
Rozdzielczość 1280 x 800
10-punktowy dotyk
Czujnik ruchu człowieka
Wejście 3,5 mm mini Jack
HDMI/USB-C wejście
Mikrofon CPW90 Technologia DECT do 50 metrów
Zasięg odbioru głosu do 3 metrów
Wsparcie do 4 bezprzewodowych mikrofonów
19 godzin czasu rozmowy
Zawartość zestawu CPW90 x2
MCore Mini-PC
MTouch II Touch Panel
Kamera UVC50
Yealink Soundbard
5 m kabel USB
Skrócona instrukcja obsługi
Zasilacz
Gwarancja 2 lata
Znalazłeś produkt taniej