Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu


SunVote 20

 • W magazynie: 0 szt.
 • Dostępność: Zapytaj o czas dostawy
 • Producent: SunVote
 • Cena: 3 999,00 zł brutto
 • 3 251,22 zł netto
 • 
 • zapytaj o produkt
  • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

System do testów SunVote

System do testów SunVote jest doskonałym narzędziem usprawniającym przeprowadzanie testów i egzaminów szkolnych, głosowań podczas walnych zgromadzeń akcjonariuszy oraz posiedzeń rad nadzorczych i uczelnianych, a także przeprowadzania ankiet.Piloty do głosowania wyposażone są w klawiaturę alfanumeryczną oraz podświetlany wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są m.in. informacje o wybranej opcji głosowania, poziomie naładowania baterii, sile sygnału czy potwierdzeniu odebrania głosu przez system. Do zasilania pilotów służą dwie baterie guzikowe CR2032 zapewniające do 300 godzin pracy i 500 godzin czuwania pilotów.


Pilot prowadzącego umożliwia zdalną obsługę głosowań z dowolnego miejsca w sali. Ta funkcjonalność jest szczególnie przydatna podczas przeprowadzania testów i egzaminów, kiedy prowadzący musi sprawować kontrolę nad samodzielną pracą osób egzaminowanych.


Piloty komunikują się z systemem bezprzewodowo wykorzystując technologię radiową RF w paśmie 2.4 GHz. W wersji podstawowej system umożliwia jednoczesną pracę 400 pilotów do głosowania. Opcjonalne moduły komunikacyjne umożliwiają rozbudowę systemu aż do 2000 pilotów.

Oprogramowanie systemu do testów SunVote ARS PPT przygotowane zostało w formie dodatku do oprogramowania Microsoft PowerPoint. Umożliwia ono przygotowywanie list uczestników głosowania, przygotowywanie głosowań na bazie gotowych prezentacji PPT/PPTX oraz zarządzanie głosowaniami i testami.Listy uczestników głosowań mogą być tworzone bezpośrednio w zakładce oprogramowania lub importowane z arkuszy kalkulacyjnych Excel. W jednym z trybów głosowania użytkownicy mogą się także przypisywać do grup, których maksymalna liczba to 10. System SunVote umożliwia przeprowadzanie głosowań i testów w następujących trybach:

 • Test jednokrotnego wyboru, w którym spośród kilku dostępnych opcji (maksymalnie 10) wybierana jest jedna
 • Test wielokrotnego wyboru, w którym spośród kilku dostępnych opcji (maksymalnie 10) wybieranych jest kilka (maksymalnie 10)
 • Głosowanie parlamentarne, w którym wybierane są opcje TAK/NIE/WSTRZYMUJĘ SIĘ
 • Głosowanie typu TAK/NIE, PRAWDA/FAŁSZ
 • Porządkowanie odpowiedzi, w którym uczestnicy mogą ustalić odpowiednią według nich, kolejność opcji wyboru
 • Odpowiedzi numeryczne, w których należy podać np. wynik działania matematycznego. W trybie tym możliwe jest ustalenie tolerancji błędu w zakresie od-do. Jeśli udzielona odpowiedź mieści się w ustalonym zakresie jest uznawana za poprawną
 • Skala Likerta – tryb wykorzystywany podczas przeprowadzania ankiet, w którym uzyskać można odpowiedź dotyczącą stopnia akceptacji zjawiska, poglądu itp.

Za prawidłowo udzieloną odpowiedź system przydziela punkty, których ilość ustalana jest podczas tworzenia prezentacji dla każdego pytania niezależnie. W przypadku testów wielokrotnego wyboru możliwe jest także przydzielanie punktów cząstkowych np. za udzielenie niepełnej liczby odpowiedzi prawidłowych. Wyniki głosowań mogą być wyświetlane w formie wykresów słupkowych, kołowych lub w formie tabel. Wyniki można też eksportować w formie raportów do formatu XLS/XLSX lub PDF.

Model

S52Plus

Parametry wyświetlacza 5-segmentowy wyświetlacz LCD
Wprowadzanie danych 14 przycisków
Bateria 2szt. Baterii CR2032 (wymienne)
Żywotność baterii 300 godzin
Czas czuwania 500 godzin
Moc sygnału <1 mW (0 dBm)
Szybkość Odbiór 200 odpowiedzi w ciągu 4 sekund
Wymiary 92x54x8mm (dł x szer x wys)
Waga 35g (z baterią)
Certyfikat CE, FCC oraz RoHS
Gwarancja 24 miesięczna gwarancja na sprzęt (z wyłączeniem baterii)
Znalazłeś produkt taniej

Polecane produkty

SunVote 32
5 429,00 zł z VAT
SunVote 28
4 789,00 zł z VAT
SunVote 15
3 075,00 zł z VAT