Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu


Projektor Sony VPL-VW300ES

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Produkt archiwalny
  • Producent: SONY
  • Cena: 28 999,00 zł brutto
  • 23 576,42 zł netto
  • zapytaj o produkt
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Oglądaj ulubione filmy w oszałamiającej szczegółowością rozdzielczości 4K

Wyobraź sobie kinowe wrażenia, jakie technologia 4K może zapewnić Ci w domu. Projektor do kina domowego VPL-VW500ES zapewnia rozdzielczość obrazu 4096 x 2160, która jest ponad czterokrotnie wyższa od Full HD. Poczujesz się jak w kinie. Niezwykle dynamiczny współczynnik kontrastu równy 200 000:1 o jasności 1700 lumenów zapewnia szczegółowy obraz oraz bogate i rzeczywiste kolory, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.

Wszystkie zalety płyt 2D i 3D

W odpowiedzi na wzrost dostępności natywnych materiałów 4K model VPL-VW500ES wykorzystuje technologię Reality Creation, która skaluje w górę zawartość Full HD, aby zapewnić niepowtarzalne wrażenia 4K. Ta funkcja superrozdzielczości pozwala korzystać ze wszystkich dobrodziejstw dostępnej kolekcji Blu-ray Disc™ a także niedostępnej wcześniej pełni kolorów i wyrazistości obrazu.

Kompaktowość i wygoda obsługi

Projektor VPL-VW500ES jest łatwy w obsłudze dzięki kilku trybom sterowania. Zyskujesz zawsze najlepszy obraz, bez względu na to, co oglądasz. Dzięki zastosowaniu mniejszego źródła światła niż w naszym flagowym projektorze 4K, model VPL VW1000ES jest bardziej kompaktowy, co zapewnia elastyczność w kwestii montażu.

Natywna rozdzielczość 4K: ponad 4-krotnie lepsza niż Full HD

Bez kompromisów: projektor VPLVW500ES zapewnia rozdzielczość 4K 4096 x 2160 (standard DCI w kinach cyfrowych). Bazując na wiedzy z zakresu technologii kinowych opracowaliśmy panele 4K SXRD, dzięki którym wyświetlany jest obraz w natywnym formacie 4K, bez sztucznego poprawiania pikseli.

Niezwykle wysoki współczynnik kontrastu i jasność

Czerpiąc z technologii optycznej opracowanej na potrzeby projektora VPL-VW1000ES, w modelu VPL-VW500ES udało nam się uzyskać zarówno wysoką jasność (1700 lumenów), jak również wysoki kontrast (dynamiczny współczynnik kontrastu 200 000:1). W efekcie użytkownicy mogą się cieszyć wyraźnymi, jasnymi i szczegółowymi obrazami, nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach.

Zaawansowane panele SXRD

Panele 4K minimalizują odstępy między pikselami w każdej klatce przy zadziwiającym współczynniku reakcji rzędu 2,5 milisekundy. To szybkość i stabilność przewyższająca standardy telewizora LCD, zapewniająca doskonały, pozbawiony efektu kropek obraz oraz naturalny i płynny ruch, niezależnie od oglądanej treści.

TRILUMINOS Display

Mechanizm optyczny oraz panele SXRD projektora VPL-VW500ES wykorzystują technologię wyświetlania TRILUMINOS, która zapewnia szerszy zakres kolorów i wyświetla więcej odcieni i tekstur w porównaniu ze standardowymi projektorami. Efektem jest większa czystość, głębia i realizm obrazu.

Nowa technologia Motionflow

Technologia Motionflow doczekała się kilku ulepszeń. Tryb „Combination” wykorzystuje moduły „Film Projection” i „Motion Enhancer”, które dodają klatki, aby zminimalizować rozmycie i zachować jasność w przypadku pełnych napięcia, dynamicznych scen. Koneserzy kinowi mogą skorzystać z trybu „True Cinema”, w którym utrzymywana jest standardowa prędkość 24 klatek na sekundę.

Zgodność ze standardem branżowym RF 3D

Zintegrowany transmiter radiowy umożliwia synchronizację z dowolną parą okularów RF 3D, w celu poprawy zasięgu i stabilności, bez konieczności stosowania zewnętrznego transmitera.

Reality Creation: skalowanie filmów w górę do rozdzielczości 4K

Oprócz natywnych materiałów w rozdzielczości 4K można także oglądać filmy w jakości Full HD Blu-ray™ lub zapisane na płytach DVD, które są skalowane w górę w celu zapewnienia wrażeń na poziomie 4K. Reality Creation to technologia typu Super Resolution, która w znacznym stopniu poprawia jakość zawartości Full HD, obejmując także skalowanie w górę zawartości 3D.

Najnowszy standard HDMI 4K/60p

Projektor VPL-VW500ES może wyświetlać z prędkością maks. 60 kl./s w formacie 4K (dla sygnału koloru YUV 4:2:0 / 8 bitów). To nowy standard branżowy 4K, który znacznie przewyższa wcześniejszy standard 24p. Efektem jest bardziej płynny, kolorowy i rzeczywisty obraz.

Wentylator skierowany do przodu

Z racji umieszczenia wentylatora z przodu podczas montażu nie trzeba martwić się o odstęp od ściany oraz przestrzeń na wlot/wylot powietrza. Pozwala to zmaksymalizować odległość projekcyjną dla większych obrazów.

Opcja bezprzewodowa (do rozdzielczości Full HD 60p)

Pozbądź się kabli i zadbaj o porządek dzięki opcjonalnemu zestawowi nadajnika/odbiornika HDMI. Projektor VPL-VW500ES może łączyć się bezprzewodowo z konsolą, odtwarzaczem Blu-ray™ i wieloma innymi urządzeniami, a dzięki technologii Reality Creationskaluje zawartość do rozdzielczości 4K.


Zapraszamy na niewiarygodną prezentację w jakości UHD / 4K.

Model

VPL-VW300ES

Typ projektora Kino domowe
Technologia SXRD
Rozdzielczość 4K, 4096 x 2160
Kontrast 200000:1
Jasność 1500 ANSI lm
Poziom szumu 26 dB
Zużycie energii 340W
Moc/źródło światła 230W
Obiektyw  
Współczynnik odległości 1,32-2,69
Odległość od ekranu 4,7-5,9m
Zoom/Focus 2.06x / elektrycznie
Zmiana osi obiektywu w pionie +85% / -80%, w poziomie +/-31% / elektrycznie
Rozmiar projekcji 60 - 300 cale
Wejścia/Wyjścia HDMI (2x)
RJ45 (1x)
Trigger out (2x)
3D Sync
USB in
RS232C
Waga 14 kg
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 495,6 x 463,6 x 195,3 mm
Wyposażenie standardowe Pilot RM-PJ24
Baterie manganowe AA (R6)
Przewód zasilający
Skrócona instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi (CD-ROM)
Gwarancja 3 lata na projektor / 1 rok (1000 godzin) na lampę
Wyposażenie opcjonalne Okulary 3D (TDG-BT500A)
Bezprzewodowa obsługa HDMI (IFU-WH1)
Znalazłeś produkt taniej