Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu


Projektor Optoma S321

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Produkt archiwalny
  • Producent: Optoma
  • Cena: 1 199,00 zł brutto
  • 974,80 zł netto
  • zapytaj o produkt
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Idealny do wykorzystania w sali konferencyjnej lub sali lekcyjnej

Projektor Optoma S321 posiada jasność 3200 ANSI lumenów i kontrast 22 000:1 pozwalając przy użyciu technologii DLP® i BrilliantColor™ na projekcję jasnych, krystalicznie czystych obrazów z doskonałymi kolorami. Niewiarygodna żywotność lampy aż 10 000 godzin w połączeniu z technologią Eco+ oferuje funkcje oszczędzania energii i pieniędzy. Zainstalowany lub w podróży, z dołączoną torbą, uniwersalny S321 posiada HDMI, wbudowany głośnik, technologię Full 3D oraz opcjonalne, łatwe w użyciu funkcje bezprzewodowe.

Oszczędny - długa żywotność lampy

Zmniejsz częstotliwość wymiany lamp dzięki żywotności aż do 10 000 h wykorzystując cykl edukacyjny.

Żywotność lampy w zależności od trybu pracy lampy

Wyraźne, ostre obrazy

Uzyskaj wspaniały kontrast 22 000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu wykorzystując unikalną funkcję trybu dynamicznego.

Tryb dynamiczny w połączeniu z technologią DarkChip3™ od Texas Instruments automatycznie dostraja moc wiązki światła lampy na podstawie jasności każdej klatki, by otrzymać niewiarygodnie wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają pełne szczegółów z głębokimi odcieniami czerni, co daje niesamowitą ilość detali światłocieni.


Tryb Eco+

Oszczędzanie energii pozwala zaoszczędzić pieniądze! Technlogia Eco+ redukuje zużycie energii do nawet 30%. Ta inteligentna funkcja może również podwoić oczekiwaną żywotność lampy, obniżając całkowity koszt eksploatacji oraz zmniejsza konieczność konserwacji.

Auto Power Off

Mogą zaistnieć przypadki, gdy projektor pozostawiono uruchomiony podczas gdy nie jest już używany. Aby oszczędzać energię, jeśli projektor jest nadal uruchomiony a nie zostanie wykryte źródło sygnału, funkcja Auto Power Off automatycznie wyłącza projektor po upływie określonego czasu.

Wyciszenie Eco AV

Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on potrzebny. To także natychmiast zmniejsza zużycie energii do 25%, dodatkowo przedłużając żywotność lampy.

Funkcja wyłączonego wyciszenia Eco AV oraz włączonego Eco AV

Gwarantowane, wspaniałe kolory

Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów S321 pozostanie taka jak w dniu zakupu, że w Optoma gwarantujemy to przez 5 lat.

S321 wykorzystuje BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów, aby wyświetlać zachwycająco żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych kolorów podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom wydajności i kontroli koloru; BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii, aby tworzyć wierne, jak z życia wzięte obrazy.

Szybkie ponowne uruchomienie, szybkie wyłączenie

Oszczędzaj czas, nie czekając aż projektor ostygnie, zanim będzie go można włączyć ponownie. Jeśli projektor zostanie przypadkowo wyłączony, funkcja ta, jeśli wybrana, pozwala natychmiast ponownie włączyć projektor w ciągu 100 sekund.

Natychmiastowe włączenie w ciągu 100 sekund

Wystarczy mniej niż 10s by włączyć i wyłączyć projektor, co oszczędza zarówno Twój czas jak i energię.

Bezprzewodowe prezentacje (opcja)

Prowadzenie prezentacji nie może być już łatwiejsze z użyciem opcjonalnych funkcji bezprzewodowych S321. Wykorzystując bezprzewodowy adapter VGA Optoma (sprzedawany oddzielnie) możesz podłączyć i wyświetlać prezentacje z laptopa, PC czy urządzeń mobilnych (wymagane dodatkowe zasilanie).


1. Jasność i żywotność lampy będą się zmieniać w zależności od wybranego trybu pracy projektora, warunków otoczenia oraz sposobu użytkowania. We wszystkich projektorach wykorzystujących lampy powszechny jest spadek jasności wraz z upływem żywotności lampy.
2. Typowa żywotność osiągnięta w testach. Będzie się zmieniać w zależności o użytkowania i warunków otoczenia. 10 000h odnosi się do cyklu edukacyjnego. Cykl edukacyjny bazuje na schemacie codziennego użytkowania. Wytyczne są dostępne na życzenie.
3. Optoma zapewnia, że przy normalnym użytkowaniu, jakość kolorów projektora Optoma DLP® będzie niemożliwa do rozróżnienia w porównaniu z tymi na początku.
Wyłączenia: (a) Gwarancja traci ważność, jeśli projektor jest uszkodzony z powodu niewłaściwego użytkowania. (b) Gwarancja może utracić ważność, gdy projektor jest wykorzystywany komercyjnie lub przemysłowo ze szczególnym narażeniem na działanie dymu lub kurzu. (c) Gwarancja nie ma zastosowania jeśli jasność lampy wynosi poniżej 50% z powodu zużycia, lub gdy projektor nie działa z innego powodu. (d) Zużyte lampy we wszystkich typach projektorów będą powodować lekkie odchylenia kolorów.

USB typu A (zasilanie 5V-1A)

Model

S321

Typ projektora Biznes i edukacja
Technologia DLP
Rozdzielczość 800x600 SVGA
Kontrast 22000:1
Jasność 3200 ANSI lm
Poziom szumu 29 dB (min) 
Zużycie energii 225W (tryb jasny) / 187W (tryb ECO+) / ~0,5W (Stand-by) 
Żywotność źródła światła 10,000h* (tryb edukacyjny) / 8,000h (ECO+) / 7,000h (Dynamic) / 5,000h (tryb jasny)
Moc/źródło światła 195W
Obiektyw F = 2,40 - 2,53 , f = 21,85 - 24,01 mm
Zoom/Focus 1,1x / ręczny
Odległość od ekranu 1,2 - 12,0 m
Współczynnik odległości 1,94 - 2,16 : 1
Przekątna 27,78" - 304,4"
Wejścia video Composite (1x)
VGA (D-Sub15) (1x)
Wyjścia video brak 
Wejścia audio brak
Wyjścia audio brak
Porty komunikacyjne  
Wbudowany głośnik brak
Waga 2,17 kg
Wymiary (wys, x szer, x głęb,) 96,5 x 298 x 230 mm
Wyposażenie standardowe Kabel zasilający
Kabel VGA
Pilot z bateriami
Podręcznik Szybki Start
Podręcznik Użytkownika na CD
Wyposażenie opcjonalne Zestaw do montażu sufitowego
Gwarancja 2 lata na projektor / 12 miesięcy (max, 1000h) na lampę projekcyjną
Funkcje Blokada antykradzieżowa
Kensington Lock
Zabezpieczenie hasłem
BrilliantColor

*

Znalazłeś produkt taniej