Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu


Projektor Optoma GT760

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Produkt archiwalny
  • Producent: Optoma
  • Cena: 2 290,00 zł brutto
  • 1 861,79 zł netto
  • zapytaj o produkt
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Znakomity projektor 3D

Projektor Optoma 760 to radość z oglądania swoich ulubionych programów TV, wydarzeń sportowych i gier pełnych akcji. To doświadczenia najlepszej domowej rozrywki. Z wbudowanym głośnikiem możesz wygodnie słuchać filmów bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników. Możesz wyświetlać ponad 200-calowy obraz, aby utworzyć ogromny ekran dla prawdziwych wrażeń kinowych, wprost w swoim własnym domu. Wykorzystując najnowszą technologię DLP®, GT760 dostarcza wyjątkowych wrażeń.

Wyświetlając niezwykle jasny obraz o doskonale zbalansowanych, żywych kolorach i krystalicznej czystości, GT760 zapewnia wyjątkową szczegółowość odcieni światła dostępną tylko dla projektorów o wysokim kontraście.

Obiektyw krótkiego rzutu

GT1070X może wyświetlać imponujący obraz o 60-calowej przekątnej z odległości zaledwie 68cm. Wolnostojący lub zainstalowany na ścianie GT760eliminuje cienie na ekranie i pozwala Ci z łatwością cieszyć się domową rozwryką.

Ożywiaj filmy i gry

Full 3D
Za sprawą naturalnej prędkości technologii DLP, projektor Full 3D Optoma GT760 może wyświetlać prawdziwe treści 3D prawie z każdego źródła 3D, włącznie z Blu-ray 3D, PS3, Xbox, 3D TV (np. Sky3D).

Dynamic Black
Dynamic Black płynnie dostosowuje dostępną ilość światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki, żeby stworzyć zachwycający kontrast 20 000:1. Jasne sceny są ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne pozostają pełne szczegółów i z głębokimi odcieniami czerni, które dają wyjątkową ilość jasnych i cieniowanych detali.

Dynamic Black płynnie dostosowuje dostępną ilość światła z lampy na podstawie informacji jasności każdej ramki

Gwarancja kolorów
Jesteśmy tak pewni, że jakość kolorów GT760 pozostanie taka jak w dniu gdy go kupiłeś, że Optoma gwarantuje to przez 5 lat.

 

Wspaniałe kolory
GT760 wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów, aby otrzymać wspaniałe, żywe kolory na ekranie. Wykorzystując sześć osobnych kolorów podstawowych i pochodnych oferuje nowy poziom wydajności i kontroli koloru. BrilliantColor™ zwiększa jasność kolorów do 50% w porównaniu do innych technologii, aby tworzyć niemal z życia wzięte obrazy. Możesz też dostroić kolory z największą precyzją.

HD25e wyposażono w BrilliantColor™ technologię przetwarzania wielu kolorów

Technologia DLP - najwspanialsze wrażenia 3D w kinie domowym

Stwórz najbardziej żywe i przekonujące wrażenia 3D dostępne gdziekolwiek. W przeciwieństwie do konkurencyjnych technologii, DLP od Texas Instruments wykorzystuje miliony maleńkich lusterek, aby zmaksymalizować dostępną wiązkę światła i podwyższyć kontrast, podczas gdy naturalna szybkość całkowicie eliminuje zakłócenia synchronizacji.

Żywe i przekonujące wrażenia 3D

Dlaczego do 3D używać projektora?
Jak powszechnie wiadomo, im większy obraz tym lepszy efekt 3D - aby osiągnąć najlepsze wyniki kluczowe jest wypełnienie pola całego pole widzenia, bez konieczności siedzenia zbyt blisko ekranu. Nawet ogromne 50" telewizory mogą stworzyć tylko okno do świata 3D, podczas gdy efekt głębi i emocje oferowane przez przez ogromny 150" ekran projekcyjny pozwalają ci poczuć, że jesteś częścią akcji!

Poczuj, że jesteś częścią akcji!

Filmy 3D
Teraz, gdy wszystkie najnowsze filmy 3D dostępne będą na Blu-ray 3D™ możesz cieszyć się oszałamiającymi, kinowymi wrażeniami 3D w domu, w fantastycznej rozdzielczości 1080p High Definition.

Sport 3D
Nie mogłeś dostać biletów na wielki mecz? GT1070X przenosi wielkie widowiska do domu jak nic do tej pory. Każdego sezonu coraz więcej meczów jest nadawana w 3D, nigdy więc nie przegapisz wielkich momentów w historii sportu i możesz przeżywać je ponownie raz jeszcze, tak jakbyś tam był naprawdę.

Gry 3D
Weź na cel GT1070X, aby doświadczyć najwspanialszych wrażeń 3D w grach. Z nienagannym czasem reakcji możesz oddać idealny strzał gdy kule snajpera przelatują ze świstem koło ciebie; oglądaj z oddali płonące statki; rób uniki, gdy zombie uzbrojeni w topory wychylają się z ekranu - możliwości są nieograniczone. Połącz to z kontrolerami ruchu, by maksymalnie zbliżyć się do własnego wirtualnego świata.

Niesamowite wrażenia 3D w grach

 

Długa żywotność lampy
Nowa technologia lamp, w którą wyposażono GT760 wydłuża żywotność lampy do niewiarygodnych 6000 godzin. Jeśli oglądasz codziennie dwugodzinny film, to lampa wystarczy na ponad 8 lat.

Model

GT760

Typ projektora Biznes i edukacja
Krótkoogniskowy
Technologia DLP
Rozdzielczość 1280x800 WXGA
Kontrast 20000:1
Jasność 3400 ANSI lm
Poziom szumu 29 dB (ECO)
Zużycie energii 235W (tryb jasny) /205W(tryb ECO+) / 0,5W (Stand-by)
Żywotność źródła światła 6,000h (ECO) / 4,000h (tryb jasny)
Moc/źródło światła 190W
Obiektyw F = 2,8 , f = 7,017 mm
Zoom/Focus  
Odległość od ekranu 0,5 - 2,5 m
Współczynnik odległości 0,52 : 1
Przekątna 44,64" - 223,21" (1,13 - 5,67 m)
Korekcja Keystone ± 40° w pionie
Wejścia video HDMI - wsparcie 1.4a 3D (1x)
VGA (2x)
S-Video (1x)
Composite (1x)
Wyjście video VGA (1x)
Wejścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
Wyjścia audio Mini jack 3,5 mm (1x)
Porty komunikacyjne RS232
USB typu B (zdalna mysz)
Wbudowany głośnik 2W
Waga 2,55 kg
Wymiary (wys, x szer, x głęb,) 86 x 288 x 220 mm
Wyposażenie standardowe Pokrywka obiektywu
Kabel zasilający
Pilot z bateriami
Poradnik Szybki Start
Podręcznik Użytkownika na CD
Karta gwarancyjna
Wyposażenie opcjonalne  
Gwarancja 2 lata na projektor/ 12 miesięcy lub 1000h na lampę
Funkcje Blokada antykradzieżowa
Kensington Lock
Zabezpieczenie hasłem

 

Znalazłeś produkt taniej