SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ

Wpisz swój adres i kliknij Wyznacz trasę

Start: Do:
Wyznacz trasę
Ukryj Panel

Kategorie

Bądźmy w kontakcie

Portale społecznościowe Polub na Facebook Dodaj do Google+ Twitter Nasz Klasa

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu


Projektor JVC DLA-RS57

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Produkt archiwalny
  • Producent: JVC
  • Cena: 24 980,00 zł brutto
  • 20 308,94 zł netto
  • zapytaj o produkt
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

JVC DLA-RS57

Projektor do kina domowego klasy high-end wykonany w technologii D-ILA umożliwiający projekcje obrazów o rozdzielczości 4K oraz najwyższy na świecie po modelu DLA-RS57 kontrast naturalny 120.000:1 i dynamiczny 1.200.000:1.

Technologia D-ILA

Najnowsza generacja paneli w technologii D-ILA wykorzystywana tylko w najwyższej klasy projektorach. D-ILA pozwala na otrzymanie bardzo naturalnych kolorów oraz głębi czerni - w tej dziedzinie jest znacznie lepsza niż LCD oraz DLP, a prawie tak samo doskonała jak CRT. Ponadto obraz wytwarzany przez projektory wykorzystujące technologię D-ILA charakteryzuje się dużą gładkością i brakiem widocznych pikseli. 

Rozdzielczość UltraHD dzięki technologii JVC 4K e-shift 3

Obrazy zdają się unosić w powietrzu, zapominasz o istnieniu ekranu… Zanurz się w doskonałych obrazach 4K
znacznie przekraczających możliwości dotychczasowej rozdzielczości FullHD. Rewolucyjna technologia JVC e-shift 3 zapewnia reprodukcję najmniejszych detali i subtelności wyświetlanych obrazów dzięki czemu możesz cieszyć się rozdzielczością UltraHD z najwyższym poziomem realizmu. Takie może być Twoje kino domowe…

Najwyższy kontrast naturalny

Dzięki zastosowanej technologii przetwarzania obrazu (D-ILA) oraz wysokiej jakości układowi optycznemu projektory JVC osiągnęły najwyższy kontrast naturalny wśród projektorów kiedykolwiek wyprodukowanych. Najnowsza seria Reference wyposażona jest dodatkowo w mechanizm inteligentnej przysłony, który zwiększa dynamikę ciemnych obszarów obrazu oraz zapewnia kontrast dynamiczny 10-krotnie wyższy niż naturalny. JVC to najlepsza plastyka i głębia obrazu…

Projekcja obrazów 3D

Dzięki technologii D-ILA projektory JVC zapewniają żywe kolory oraz niespotykaną dotąd jasność obrazów 3D z minimalnym efektem Crosstalk. W urządzeniu została zaimplementowana funkcja usuwania zjawiska Crosstalk,
poprawiająca czystość obrazu przy dynamicznym obrazach a korekta paralaksy zapewnia naturalny obraz stereoskopowy

Szerokie możliwości regulacji obrazu

Szerokie możliwości ustawienia obrazu pozwalające zarówno na profesjonalną regulację kolorów (7-osiowy system regulacji barw), balansu bieli, gamma, jak i jasności czy kontrastu. Projektory JVC znane z możliwości osiągnięcia niemal perfekcyjnego obrazu referencyjnego po kalibracji. Dla mniej wymagających dostępna jest opcja automatycznej kalibracji

Certyfikaty ISF i THX 3D

Projektory JVC DLA-RS57/67 posiadają certyfikat ISF C3 gwarantujący profesjonalną kalibrację w zależności od powierzchni projekcyjnej, warunków oświetleniowych w pomieszczeniu oraz materiału źródłowego. Certyfikaty są przyznawane jedynie urządzeniom, które są w stanie wyświetlić doskonały obraz zgodny z intencjami reżyserów.

Funkcja regulacji zbieżności barw

Zastosowana w projektorach funkcja korekcji położenia pikseli umożliwia regulację zbieżności barw z dokładnością do 1/16 piksela. Matryca jest podzielona na segmenty dające możliwość częściowej korekcji zbieżności aż w 121 punktach. Efektem jest czysty obraz bez odchyleń barw.

Teraz i Ty możesz mieć ekran w formacie kinowym

Większość ciekawych filmów w przeciągu ostatnich miesięcy została wydana  w formacie kinowym. Co więcej obraz z jakim spotykamy się w kinach jest bardziej naturalny dla naszych oczu, a ekran w formacie 2,35:1 zwyczajnie lepiej się prezentuje w pomieszczeniu kina domowego. W projektorach JVC ostrość, powiększenie i przesunięcie obiektywu mogą być zapamiętane dla treści video wyświetlanych w różnych formatach i łatwo przełączane między sobą. Teraz możesz cieszyć się naprawdę panoramicznym obrazem.

Niezwykła elastyczność instalacji

Projektory JVC pozwalają na instalację nawet w trudnych technicznie pomieszczeniach. Posiadają dwukrotny zoom optyczny z elektryczną regulacją powiększenia, ostrości i przesunięcia obiektywu w zakresie ±80% w pionie oraz ±34% w poziomie. Obraz o przekątnej 100 cali możemy osiągnąć z odległości od 3 do 6,1 metra.

Model

DLA-RS57

Typ projektora Kino domowe
Technologia D-ILA
Rozdzielczość 4K, 3840 x 2160
Kontrast 1 200 000:1
Jasność 1300 ANSI lm
Poziom szumu 21 dB
Zużycie energii 360W
Moc/źródło światła 230W
Obiektyw  f=21.4-42.8mm / F3.2-4
Współczynnik odległości 1,35 - 2,75 :1
Odległość od ekranu 1,78-12,30m
Zoom/Focus 2.00x / elektrycznie
Zmiana osi obiektywu +/-80% w pionie i +/-34% w poziomie (elektryczny)
Rozmiar projekcji 60 - 200 cale
Wejścia/Wyjścia HDMI (2x)
RJ45 (1x)
Trigger out (1x)
3D Sync

RS232C
Waga 15,00 kg
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 455 x 472 x 179 mm
Wyposażenie standardowe Pilot RM-PJ24
Baterie manganowe AA (R6)
Przewód zasilający
Skrócona instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi (CD-ROM)
Gwarancja 2 lata na projektor / 1 rok (1000 godzin) na lampę
Znalazłeś produkt taniej