Kategorie

UWAGA!

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z epidemią COVID-19 nasze biuro handlowe Zwycięska 20A/207 jest nieczynne dla Klientów. Sklep internetowy funkcjonuje bez zmian, zamówienia będę realizowane. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 71 784 97 60 lub mailowego biuro@projektor.pl - szczegóły w zakładce kontakt. 

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Projektor BenQ SH753

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Zapytaj o czas dostawy
  • Producent: Benq
  • Cena: 6 999,00 zł brutto
  • 5 690,24 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Projektor do instalacji BenQ SH753

Model SH753 BenQ świetnie nadaje się do wydajnej wymiany projektorów korporacyjnych. Projektor ten zapewnia doskonałą jasność i efektywną komunikację wizualną w jasnych salach konferencyjnych i salach posiedzeń. Kompleksowo wyposażony w celu ułatwienia elastycznej instalacji projektor SH753 może bezproblemowo integrować się z istniejącą centralnie zarządzaną infrastrukturą wyświetlaczy i zapewnić dodatkową wszechstronność dzięki szerokiej gamie opcji prezentacji bezprzewodowych.

Doskonała jakość obrazu

Projektor SH753 o jasności 4300 lumenów pozwala osobom przedstawiającym i uczestnikom na prowadzenie prezentacji w wygodnie oświetlonych średnich salach konferencyjnych, zapewniając bezkompromisową współpracę, możliwość robienia notatek i interakcję w celu osiągnięcia jak najbardziej produktywnych spotkań. Wysoka luminancja zapewnia profesjonalną jakość obrazu.Rozdzielczość full HD

Dzięki natywnej rozdzielczości full HD (1920 x 1080) w rozszerzonym formacie 16:9, projektor SH753 oferuje subtelne detale, bardzo dużą czytelność i zwiększone możliwości wyświetlania do profesjonalnych prezentacji.

Elastyczny współczynnik projekcji i zoom 1,5 x

Dzięki elastycznemu współczynnikowi projekcji i dużemu zoomowi 1,5 x przedsiębiorstwa mogą w łatwy i ekonomiczny sposób wymienić przestarzałe projektory poprzez wykorzystanie istniejących uchwytów sufitowych i ograniczonych przestrzeni w celu umożliwienia projekcji obrazów na dużą skalę. Dzięki funkcji zoom 1,5 x model SH753 można zamontować w dowolnym miejscu na odległość od 3,7 do 5,6 metra od ekranu i wyświetlać obraz wielkości do 120", co jest typową wielkością obrazu dla korporacyjnych sali konferencyjnych, bez konieczności kosztownego remontu lub okresu przestoju na instalację.

Zaawansowana kalibracja

Projektor SH753 jest wyposażony w dwuwymiarowy zakres korekcji geometrii obrazu ±30o zarówno na osiach poziomych, jak i pionowych, służący do przeciwdziałania efektowi trapezu, co jest częstym zjawiskiem w przypadku instalacji projektora poza główną osią. Instalatorzy mogą skorzystać z funkcji dopasowania narożników, aby odpowiednio dopasować każdy narożnik do idealnie wyrównanej geometrii obrazu.Kompleksowa kompatybilność

Projektor SH753 jest kompatybilny z wiodącymi systemami sterowania, w tym z systemem Crestron, AMX, Extron* i PJ-Link do sterowania przez sieć LAN, co ułatwia integrację z korporacyjną infrastrukturą sieciową. Kiedy nie jest dostępna infrastruktura sieci LAN, projektor SH753 obsługuje również standard RS-232 zapewniający niezawodną instalację dalekiego zasięgu do 15 metrów.

*W 2017 roku BenQ uzyskał oficjalny certyfikat od firmy Extron. Extron: Opracowany przez firmę Extron sterownik IP Link umożliwia monitorowanie, sterowanie i obsługę urządzenia przez sieć LAN, gdy zainstalowany jest kontroler MediaLink, interfejs kontrolny IP Link Ethernet lub inne urządzenie obsługujące IP Link. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.extron.com/downloads

Centralne sterowanie za pomocą oprogramowania BenQ MDA

Oprogramowanie administratora wielu ekranów BenQ (MDA) zapewnia wydajne scentralizowane zarządzanie wieloma projektorami, w tym zautomatyzowane procedury otwierania i zamykania w przestrzeniach publicznych, zdalnie sterowane włączanie i wyłączanie zasilania oraz harmonogramowanie dla instytucji i korporacji.Wszechstronne rozwiązania

Aby spełnić wymagania różnorodnych zastosowań w salach konferencyjnych, firma BenQ oferuje kompletną linię rozwiązań dla prezentacji bezprzewodowych o rozdzielczości full HD*, począwszy od najwyższej klasy bezprzewodowego systemu prezentacji InstaShow™ po łatwą w użyciu kartę WiFi QCast:

* Akcesoria opcjonalne do projektora SH753.

Jeden przycisk, aby uruchomić bezprzewodową prezentację

Bezprzewodowe prezentacje BenQ InstaShow™ WDC10 to jedyne rozwiązanie umożliwiające bezprzewodową prezentację bez dodatkowego oprogramowania prowadzoną przez 16 osób z różnych urządzeń. Urządzenie Plug and Play nie wymaga instalacji sterownika i jest kompatybilne z każdym systemem operacyjnym lub platformą sprzętową, dzięki czemu osoby prowadzące mogą bezprzewodowo przekazywać sobie głos, zapewniając bezproblemowe prezentacje zwiększające efektywność spotkań.

*Wymagania dotyczące kompatybilności są następujące: Porty USB/HDMI w laptopie źródłowym i wejście HDMI w urządzeniu wyświetlającym.

Multimedialne prezentacje bezprzewodowe

Aby zaspokoić rosnące potrzeby pracowników korporacyjnych w ramach systemu BYOD (przynieś własne urządzenie), firma BenQ oferuje kartę Wi-Fi QCast, która pozwala uczestnikom spotkań bezprzewodowo wyświetlać treści multimedialne o rozdzielczości full HD, w tym filmy wideo, dokumenty i sesje wideo na żywo z dowolnego urządzenia mobilnego. Dzięki możliwości prowadzenia prezentacji przez wiele osób pozwalającej na wyświetlanie do czterech obrazów na czterech współdzielonych ekranach, rozwiązania bezprzewodowe BenQ zachęcają do pełnego zaangażowania uczestników, pracy zespołowej i inspirujących dyskusji, znacznie zwiększając skuteczności spotkań.

Technologia DLP

Projektor SH753 zasilany technologią DLP jest odporny na zanik kolorów i degradację obrazu, dzięki trwałości cyfrowego mikrolustra i szczelnie zamkniętej konstrukcji silnika projektora zapobiegającej uszkodzeniom spowodowanym nadmiarem pyłu. Pozwala to na zachowanie jakości obrazu nawet po tysiącach godzin działania.Ekskluzywna technologia SmartEco™ BenQ

Technologia SmartEco będąca ekskluzywną innowacją firmy BenQ udoskonala możliwości projektora DLP w zakresie oszczędzania energii, jednocześnie zapewniając bezkompromisową jasność, doskonałą jakość obrazu i zoptymalizowaną żywotność przy zmniejszonym zużyciu lampy.

Model

BenQ SH753

Typ Projektora Instalacyjny
Technologia DLP
Rozdzielczość 1920 x 1080 FullHD
Kontrast 13 000:1
Jasność 4300 ANSI lm
Poziom szumu 36dB normalny, 31dB Eco
Zużycie energii Maks. 420W. Normalny: 365W. Eko: 290W
Żywotność źródła światła 2500h (Normalny)/ 3500h (Eco)/ 4500h (SmartEco)
Moc/źródło światła Lampa UHP (310W)
Zoom/Focus 1,5 x
Współczynnik odległości 1,39 ~ 2,09
Keystone 2D, poziome/pionowe ± 30 stopni‎
Rozmiar projekcji 25,9'' ~ 324,9''
Obiektyw F: 2,42~2,97, f: 20,7~31,05 mm‎
Przesunięcie projekcji** 114,9%
Wejścia video HDMI x2/ MHL x 1
Komponentowe x1
RCA x1
S-wideo x1
Wyjścia video VGA x1
Wejścia audio MiniJack 3,5mm x1
RCA - L/P x 1
mikrofonowe (mini jack) x 1
Wyjścia audio MiniJack 3,5mm x1
Porty komunikacyjne USB Typ mini B x1
USB typu A (zasilanie 1,5 A) x 1
RJ45
RS-232 x1
Odbiornik podczerwieni x2‎‎‎‎
Przycisk wyzwalający DC 12V
Wbudowany głośnik 10W
Waga 3,3 kg
Wymiary 314 x 117 x 233 mm
Wyposażenie standardowe Kabel zasilający
Pilot zdalnego sterowania z baterią RCS011 x 1
Kabel VGA
Szybka instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
CD z instrukcją obsługi
Wyposażenie opcjonalne Lampa, mocowanie ścienne, Okulary 3D, torba‎‎
Gwarancja Gwarancja na projektor 3 lata
Znalazłeś produkt taniej