Kategorie

UWAGA!

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z epidemią COVID-19 nasze biuro handlowe Zwycięska 20A/207 jest nieczynne dla Klientów. Sklep internetowy funkcjonuje bez zmian, zamówienia będę realizowane. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 71 784 97 60 lub mailowego biuro@projektor.pl - szczegóły w zakładce kontakt. 

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Projektor BenQ MU613

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Zapytaj o czas dostawy
  • Producent: Benq
  • Cena: 3 306,00 zł brutto
  • 2 687,80 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Projektor biznesowy MU613

Model MU613 BenQ zapewnia doskonałą jasność 4000 ANSI lumenów dla jasnych pomieszczeń oraz rozdzielczość WUXGA. Tryb Infographic zapewnia wyraźną prezentację. Kompleksowo wyposażony w celu ułatwienia elastycznej instalacji projektor posiada dużą ilość złącz dla elastyczności połączeń.

Rozdzielczość WUXGA

Dzięki imponującej rozdzielczości natywnej WUXGA (1920x1200), która jakością przewyższa rozdzielczość full HD 1080p, projektor BenQ MU613 oferuje większą szczegółowość i oszałamiającą klarowność obrazu przy wyświetlaniu obrazów o wysokiej rozdzielczości.Zaawansowane tryby prezentacji

Ponieważ infografika staje się coraz bardziej popularnym i popularnym formatem w prezentacjach korporacyjnych. Tryb Infographic zapewnia bardziej nasycone i żywe kolory niż standardowy tryb prezentacji.

Regulacja Keystone

Korekcja trapezowa ułatwia wyświetlanie idealnie dopasowanych obrazów w różnych miejscach instalacji. Gdy projektor nie może być umieszczony prostopadle do ekranu, funkcja korekcji trapezu dostosowuje obraz w celu uzyskania prostokątnego obrazu bez zniekształceń.

Stopki regulacyjne dla wygodnej instalacji

MU613 ma 3 nóżki regulacyjne znacznie zwiększające elastyczność instalacji i mobilności projektora w różnego rodzaju salach konferencyjnych.

Kompleksowa kompatybilność

Tryb SmartEco: Analizuje wprowadzaną treść w celu określenia jasności wymaganej do uzyskania optymalnej wydajności kolorów i kontrastu, zachowując do 70% mocy lampy przy jednoczesnym zapewnieniu bezkompromisowej najlepszej jakości obrazu

Tryb Eco Blank: Gdy projektor nie wykryje treści źródłowej, po 3 minutach braku aktywności jest automatycznie włączany tryb pustego ekranu. Eco Blank w celu wyeliminowania rozpraszania uwagi i oszczędności energii.

Automatyczne wyłączanie zasilania: Projektory biznesowe BenQ wyłączają zasilanie po 16 do 20 minutach braku aktywności, aby uniknąć strat energii. W ten sposób również nauczyciele nie muszą się obawiać o pozostawienie włączonego sprzętu.

* Tryb Eco Blank i tryb SmartEco można aktywować bezpośrednio za pomocą pilota.

Tryb oszczędzania lampy LampSave

Mniej wymian i konserwacji lamp przekłada się na ogólnie niższy koszt posiadania. Tryb LampSave dynamicznie dostosowuje moc lampy w zależności od zawartości, aby wydłużyć żywotność lampy projektora nawet o 50% w porównaniu do trybu normalnego.

Złącze zasilające USB 5V/1.5A

Projektor BenQ MU613 jest wyposażony we wbudowany port USB zdolny do dostarczania stałego zasilania 5V / 1,5A DC do dowolnej karty WIFI, co zapewnia naprawdę bezproblemową i wysokiej jakości prezentację bezprzewodową w salach konferencyjnych.

Wysoce kompatybilna łączność mobilna HDMI

Z dwoma portami HDMI, które z łatwością obsługują wiele źródeł, MU613 zapewnia elastyczność instalacji i wyboru urządzeń dostarczających sygnał.


Model

BenQ MU613

Typ Projektora Biznes i edukacja
Technologia DLP
Rozdzielczość 1920 x 1200 WUXGA
Kontrast 10 000:1
Jasność 4000 ANSI lm
Poziom szumu 35 dB normalny, 29 dB Eco
Zużycie energii 297W
Żywotność źródła światła 5000h (Normalny)/ 10 000h (Eco)/ 15 000h (SmartEco)
Moc/źródło światła Lampa
Zoom/Focus 1,1 x
Współczynnik odległości 1.5~1.65
Regulacja zniekształcenia trapezowego W pionie: ± 40 stopni‎
Rozmiar projekcji 30" ~ 300"
Obiektyw Stały
Przesunięcie projekcji (offset)** 100%±3%
Wejścia video PC (D-sub)
HDMI x 2
Wyjścia video VGA x1
Wejścia audio MiniJack 3,5mm x1
Wyjścia audio MiniJack 3,5mm x1
Porty komunikacyjne RS232 (9-stykowe DB)
USB Type-A
Odbiornik IR x 2‎‎‎‎
Wbudowany głośnik 2W
Waga 2,79 kg
Wymiary 312 x 110 x 225 mm
Wyposażenie standardowe Kabel zasilający
Pilot zdalnego sterowania z baterią
CD z instrukcją obsługi
Karta gwarancyjna
Gwarancja Gwarancja na projektor 3 lata‎‎
Znalazłeś produkt taniej