Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu


Monitor Sony FWL-48W705C

  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Na magazynie
  • Producent: SONY
  • Cena: 3 730,00 zł brutto
  • 3 032,52 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Jakość obrazu Full HD dzięki Sony FWL-48W705C

Smukły, energooszczędny monitor profesjonalny BRAVIA Full HD z ekranem 48" i podświetleniem LED ożywi komunikację wizualną w salach konferencyjnych, biurach, przestrzeni publicznej, obiektach handlowych i szkołach. Rozdzielczość Full HD, doskonała kolorystyka i duży kontrast umożliwiają wyświetlanie materiałów, które przyciągną uwagę widzów.

Łatwa jest także integracja urządzenia, co wynika z uniwersalności przy montażu i dostępności różnych metod sterowania. Tryb hotelowy pozwala ponadto na zapis zaawansowanych ustawień wyświetlania i dalszą personalizację.

Dzięki obsłudze standardu HTML5 monitor BRAVIA może być wykorzystywany jako pełne, sieciowe rozwiązanie Digital Signage klasy podstawowej, do którego nie trzeba podłączać dodatkowych modułów i odtwarzaczy. Licencje na oprogramowanie Digital Signage firmy TDM zapewniają dostęp do łatwych w użyciu narzędzi, które bez specjalnych umiejętności i szkoleń pozwalają tworzyć atrakcyjne, bogate multimedia do wyświetlania na jednym monitorze lub systemach z wieloma monitorami. Dodatkową uniwersalność zapewnia opcjonalna nakładka. Zmienia ona monitor BRAVIA w interaktywny wyświetlacz z wielopunktowym ekranem dotykowym, który można wykorzystywać w różnego rodzaju stanowiskach obsługowych i informacyjnych.

Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 pikseli)

Wyraźny, szczegółowy obraz uzyskuje się w szerokim wachlarzu zastosowań w biurach, placówkach edukacyjnych i systemach Digital Signage.

Doskonały obraz z każdego źródła

Zaawansowany system Sony X-Reality PRO oczyszcza, optymalizuje i poddaje interpolacji obraz z każdego źródła, nawet jeśli ma on niższą rozdzielczość. W rezultacie podczas wyświetlania treści Digital Signage lub prezentacji dla klienta uzyskuje się wyraźnie lepszą jakość.

Energooszczędne podświetlenie LED

Podświetlenie LED w panelu zużywa mniej energii niż standardowe świetlówki. Oznacza to mniejsze koszty eksploatacji - i smuklejszą sylwetkę urządzenia.

Praktyczne, przydatne w biznesie rozwiązania

Monitory BRAVIA doskonale nadają się do wykorzystania w handlu i w miejscach ogólnodostępnych. Ich zaawansowane cechy i funkcje obejmują tryb hotelowy, automatyczne wybudzanie przez HDMI oraz możliwość pracy przez 17 godzin na dobę.

Dynamiczny system oznakowania dzięki wbudowanej przeglądarce HTML5

Obsługa standardu HTML5 pozwala prosto i niewielkim kosztem tworzyć własne materiały Digital Signage. Mogą one zawierać tekst, grafikę, materiały wideo, telewizję IP lub sygnały wideo transmitowane na żywo. Połączenie tych elementów zapewnia atrakcyjny efekt bez używania oddzielnego odtwarzacza sprzętowego.
Jeszcze niedawno tworzenie efektownej komunikacji wizualnej była kosztownym i mało elastycznym sposobem na dotarcie do klientów. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Dzięki monitorom profesjonalnym BRAVIA i prostemu w użyciu oprogramowaniu Digital Signage firmy TDM przygotowanie multimedialnego pokazu obejmującego tekst, grafikę, materiały wideo i aktualizowaną na żywo zawartość stron internetowych zajmuje dosłownie minuty. Połączenie oprogramowania TDM i monitora BRAVIA zapewnia pełną kontrolę, mniejszy nakład pracy i niższy koszt.

Efektywne i niedrogie rozwiązania Digital Signage skutecznie oddziałuje na klientów

Obecnie każdy może tworzyć znakomicie wyglądający przekaz, który przyciągnie uwagę klientów. Idealnie nadają się do tego nasze monitory profesjonalne BRAVIA połączone z oprogramowaniem Digital Signage firmy TDM. To niedrogie i proste w użyciu narzędzie umożliwia przygotowanie dynamicznego, multimedialnego przekazu marketingowego, na który składa się tekst, grafika, materiały wideo, treści z serwisów społecznościowych oraz aktualizowana na żywo zawartość stron internetowych.

Szybka konfiguracja w trybie hotelowym

Ustawienia i funkcje monitora można dostosowywać i zachowywać, a następnie kopiować je łatwo z wyświetlacza na wyświetlacz za pomocą pamięci USB flash.

Uniwersalne możliwości zdalnego sterowania

Monitorem BRAVIA można sterować zdalnie (np. włączać go i wyłączać, wybierać sygnał wejściowy i regulować głośność) za pośrednictwem portu IP z wykorzystaniem złącza RJ45 i interfejsu WEB API lub złącza RS-232C (do sterowania przy użyciu złącza RS-232C potrzebny jest opcjonalny konwerter HDMI — model CBX-H11/1).

Sterowanie za pomocą smartfona

Funkcja kopii obrazu jednym dotknięciem pozwala na użycie smartfona do przeglądania, powiększania, przenoszenia i wybierania obrazów oraz innych treści na dużym ekranie.

Obsługa Internetu

Dzięki zastosowaniu złącza Ethernet i wbudowanego modułu Wi-Fi można w łatwy sposób korzystać z bezprzewodowego lub przewodowego połączenia z Internetem.

Zintegrowany system IPTV

Monitor BRAVIA obsługuje strumienie telewizji IP bez dodatkowych dekoderów i odtwarzaczy multimedialnych. Jego użytkownicy mogą wyświetlać kanały interaktywne, filmy na życzenie, interaktywne menu, obraz z monitoringu i obraz transmitowany na żywo.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny

Urządzenie umożliwia odtwarzanie materiałów wideo i innych multimediów w wielu formatach. Źródłem materiału może być pamięć flash USB lub strumieniowa transmisja na żywo.

Uniwersalność i łatwa integracja

Monitor jest zgodny ze standardem VESA, co ułatwia instalację i integrację. Smukła, elegancka sylwetka dobrze prezentuje się w biurach, obiektach handlowych i placówkach edukacyjnych.

Model

FWL-48W705C

Wyświetlacz LCD
Typ podświetlenia Edge LED
Przekątna 48"
Format obrazu 16:9
Rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD
Wymiary monitora 108,9 x 63,2 x 5,7 (1,6) cm
Kontrast 5000:1
Jasność 330 cd/m2 (350 cd/m2)
Technologia Technologia Frame Dimming
Przetwarzanie wideo X-Reality PRO
Motionflow Motionflow XR 200 Hz
Czas reakcji 8 ms
Dynamiczny współczynnik kontrastu ponad 1 milion
Kąt widzenia 178° / 178°
Czas pracy Praca 17 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu
Wejścia MHL (2.1)
RF
IF (BS/CS)
Wejścia kompozytowe wideo
Wejścia komponentowe wideo (Y/Pb/Pr)
SCART (bez obsługi protokołu Smartlink)
PC In (D-Sub)
Złącza HDMI (4x)
USB (2x)
Głośniki 2x10W
Zużycie prądu 46 W
Zużycie prądu (Stand-by) < 0.5W
Zgodność z rozstawem otworów VESA 300x200 mm
Dołączone akcesoria Oprogramowanie Digital Signage firmy TDM
SU-WL450 Uchwyt ścienny
Waga 11,3 kg (bez nóżek)
Gwarancja 3 lata i program Advanced Exchange
Znalazłeś produkt taniej