Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Monitor LG 49SL5E-H

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Zapytaj o czas dostawy
  • Producent: LG
  • Kod producenta: 8,8061E+12
  • Cena: 4 289,00 zł brutto
  • 3 486,99 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Digital Signage LG 49SL5E-H 49" monitor wielkoformatowy

Seria SL5E-H urzeka klientów i skutecznie dostarcza reklamy i informacje pełne żywych treści i bez odbić nawet w jasnym świetle. Wyświetlacze posiadają certyfikat „EMC klasy B”, co zapewnia niski poziom emisji fal elektromagnetycznych. Monitory przygotowane są do pracy w trybie 24/7, dzięki czemu mogą prezentować informacje w miejscach, które są otwarte przez dłuższy czas. Dzięki wysokiej jasności 450 nits zapewniają czytelność prezentowanych treści w każdym miejscu.

Monitory przeznaczone do profesjonalnego zastosowania we wszystkich przestrzeniach biznesowych, niezależnie od branży, gdzie chcemy komunikować treścią do klientów lub pracowników poprzez sieć wyświetlaczy tworząc profesjonalny system digital signage.


Przejrzysty widok z powłoką antyodblaskową

Niepotrzebne refleksy podczas oglądania ekranu w jasno oświetlonych warunkach mogą irytować. Seria SL5E-H rozwiązała takie niedogodności, zwiększając poziom zamglenia, co poprawia widoczność i czytelność tekstu.

Szeroki kąt widzenia

Technologia panelu LG IPS zapewnia lepszą kontrolę ciekłych kryształów, co z kolei umożliwia oglądanie ekranu pod praktycznie dowolnym kątem. Dzięki temu zapewnia stabilne i dokładne kolory bez względu na to, gdzie są widzowie.

Niezawodna praca

Seria SL5E-H jest zgodna z „klasą B EMC”, co zapewnia mniejszą emisję fal elektromagnetycznych, sprzyjając bardziej przyjemnemu otoczeniu dla klientów, którzy spędzają długie godziny w miejscach takich jak kawiarnie lub lotniska samolotowe.

Powłoka ochronna

Produkt może być często narażony na działanie kurzu i wody podczas konserwacji. Konformalna powłoka eliminuje takie okoliczności, chroniąc ją przed kurzem, wilgocią itp.

Wygoda użytkownika

Struktura menu została zoptymalizowana do użytku komercyjnego. Dzięki uniwersalnemu menu domowemu możesz łatwo uzyskać dostęp do każdego elementu menu i sprawdzić bieżący stan wyświetlacza. Co więcej, z wszystkimi indeksowanymi funkcjami związanymi z oznakowaniem w ustawieniach Ez, przejście na inne ustawienia stało się jeszcze wygodniejsze.

Łatwe zarządzanie treścią

Wbudowane menu zarządzania treścią umożliwia sprawdzanie i odtwarzanie dostępnych treści oraz ustawianie listy odtwarzania z żądanymi harmonogramami za pomocą pilota zdalnego sterowania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu i strukturze menu opartej na scenariuszach użytkowania zarządzanie treścią stało się znacznie łatwiejsze.

Odłączane logo i wbudowany głośnik

Odłączane logo ułatwia użytkownikowi zorganizowanie oznakowania. Dźwięki można również odtwarzać z wbudowanych głośników, oferując widzom różne doznania multimedialne.

Łatwe zarządzanie kablami

Dobrze zorganizowane końcówki kabli i otwory z tyłu ułatwiają zarządzanie kablami i zapewniają schludny i schludny wygląd.

Model

49SL5E-H

Typ podświetlenia LED
Przekątna 49"
Rozdzielczość 1920 x 1080
Kontrast 950:1
Typ HD Full HD
Jasność 450 cd/m2
Technologia LED
Obsługiwana orientacja obrazu Pionowa; Pozioma
Poziom zamglenia 28%
Czas reakcji 12 ms
Godziny pracy 24
Zgodne ze standardem VESA Tak
Mocowanie zgodne ze standardem VESA 300 x 300 mm
Przewodowa sieć lan Tak
Łączność wideo HDMI (2x)
DVI-D
RGB
Audio Audio in/out
Porty komunikacyjne Ethernet LAN (RJ-45)
Zdalne wejście IR
RS-232C
USB
Głośniki 10W + 10W
Pobór mocy [W] 105 W/ 56 W smart energy saving
Wymiary 1,102.2 x 638.5 x 54 mm
Waga 14,3 kg (bez stojaka)
Gwarancja 3 lata
Znalazłeś produkt taniej