Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu

Monitor interaktywny Samsung Flip WM55H

  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Zapytaj o czas dostawy
  • Producent: Samsung
  • Cena: 11 889,00 zł brutto
  • 9 665,85 zł netto
  • 
  • zapytaj o produkt
    • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Interaktywny flipchart FL!P WM55H

Idealne rozwiązanie do rysowania, pisania oraz inspirowania innych. Ciesz się płynnym pisaniem odręcznym w uniwersalnym formacie cyfrowym, z szeroką gamą kolorów, stylów i grubości. Na urządzeniu mogą pisać nawet cztery osoby jednocześnie, wykorzystując do pisania dowolny przedmiot.


Wspólne tworzenie notatek

Z flipcharta FLIP można korzystać oraz wyświetlać materiały razem z innymi. Dzięki dużym możliwościom połączenia Samsung Flip Ty i Twój zespół możecie wspólnie tworzyć notatki w różnych formatach i dzielić się nimi zachowując optymalną jakość wyświetlania.


Intuicyjnie łatwa nawigacja

Intuicyjne i przyjazne menu Samsung Flip ułatwia nawigację po funkcjach i umożliwia szybki dostęp do poszczególnych opcji lub wyświetlania potrzebnych treści. Prowadzący spotkania mogą też wcześniej przejrzeć materiały do prezentacji i wprowadzać zmiany bezpośrednio na ekranie. Nie musisz już przebijać się przez stosy papieru, by znaleźć konkretny arkusz z tematem do dyskusji. Teraz możesz przewinąć i przeszukać do 20 wyraźnie podzielonych cyfrowych stron Flip.


Flip Bezpieczeństwo danych

Chroń swoje cenne pomysły. Upewnij się, że przełomowe pomysły są w dobrych rękach dzięki usprawnionemu systemowi bezpieczeństwa. Każdy członek zespołu może ustawić unikalne hasło numeryczne i zablokować ekran oraz ukryć na nim najważniejsze treści.


Wiele możliwości połączeń

Dzięki wielu opcjom łączności Samsung Flip tworzy w pełni zsynchronizowane, przyjazne dla użytkownika środowisko pracy. Wystarczy sparować urządzenia osobiste z ekranem głównym, by wyświetlać treści i notatki oraz udostępniać je. Samsung Flip zaopatrzony jest we wszystkie niezbędne technologie, pomocne w podłączaniu innych urządzeń. Aby połączyć się przez NFC wraz z WiFi wystarczy przyłożyć, w dedykowanym miejscu z boku urządzenia, smartfon lub tablet zaopatrzony w NFC – w kilka sekund telefon połączy się bezprzewodowo z Samsung Flip. W urządzeniach mobilnych z serii Galaxy oraz komputerach z Windows 10 - komunikacja jest dwukierunkowa - możesz sterować swoim urządzeniem przez Flipa! Jeśli wolisz, możesz też połączyć się z komputerem w tradycyjny sposób poprzez kabel HDMI, aby mieć dostęp do funkcji sterowania dotykiem połącz urządzenie i Samsung Flip dodatkowo poprzez kabel USB-B.


Profesjonalna prezentacja

Dostosuj prezentację do warunków w sali narad, nie rezygnując z komfortu. Każde urządzenie Flip posiada wygodny tryb obracania i ergonomiczny stojak, dzięki czemu można go używać w pionie lub poziomie, zależnie od potrzeb.


Proste udostępnianie notatek

Każdy uczestnik spotkań wie, jak kłopotliwe bywa rejestrowanie i przesyłanie ręcznych podsumowań. Samsung Flip eliminuje ten problem. Teraz możesz zapisywać treści rozmów i inne ważne informacje w pamięci centralnej urządzenia oraz łatwo udostępniać je współpracownikom kanałami mobilnymi i cyfrowymi.


Dotykowa nawigacja i komunikacja

Technologia InGlass™ zapewnia reakcję w czasie rzeczywistym i brak opóźnienia. Dzięki temu użytkownicy mogą bez zakłóceń pisać i rysować, zupełnie jak na tradycyjnym papierze.


Pionierskie pomysły, styl i wygoda

Elegancja i szara kolorystyka urządzenia Flip sprawiają, że każde pomieszczenie, w którym jest użytkowane, prezentuje się niezwykle nowocześnie. Dzięki ergonomicznej funkcji przechyłu 4,5° i obszernej półce z przodu oraz uchwytowi na rysik, gdzie można trzymać najważniejsze narzędzia przydatne podczas spotkania. Korzystaj z wygody i ergonomii.


Wykorzystanie dowolnej przestrzeni w salę konferencyjną

Firmom, które nie mają dostępu do sal konferencyjnych, Samsung Flip pozwala stworzyć osobiste biuro lub przekształcić dowolną przestrzeń w pełni funkcjonalną salę konferencyjną. Przenośny stojak na kółkach pozwala zorganizować spotkanie w dowolnym miejscu i czasie.


Precyzyjne wyświetlanie obrazów

Samsung Flip czytelnie i wyraźnie wyświetla obrazy w jakości UHD niezależnie od środowiska pracy lub innych uwarunkowań, dzięki czemu w sali konferencyjnej można wykorzystywać sugestywne i realistyczne materiały wizualne.


Haltron

Ekran włącza się natychmiast po wyjęciu przez użytkownika rysika z uchwytem.


Czujnik zbliżeniowy

Flip automatycznie rozpoczyna uruchamianie, gdy użytkownik zbliża się do ekranu.


Akcelerometr

Interfejs UX automatycznie dostraja się do orientacji pionowej lub poziomej ekranu Flip.


Pomysły w zasięgu ręki dzięki Tizen

Nie trzeba już się martwić o to, że zgubimy lub zmażemy ręczne notatki ze spotkań. Dzięki systemowi operacyjnemu TIZEN 3.0 o dużej mocy obliczeniowej Flip oferuje pojemny, scentralizowany magazyn do zapisywania notatek ze spotkań. Dodatkowo TIZEN 3.0 posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu możesz łatwo zlokalizować i obejrzeć zapisane materiały.

Model

Flip WM55H

Typ podświetlenia Edge LED
Przekątna 55"
Gama kolorów 72%
Rozdzielczość 3840 x 2160
Wymiary wyświetlacza 1302,6 x 805,5 x 52,0 mm
Kontrast 4700:1
Jasność 300 cd/m2 (bez szyby), 220 cd/m2 (z szybą)
Technologia InGlass
Czas reakcji 8 ms
Zamglenie szkła 2.3% (bez szyby)
Kąt widzenia 178° / 178°
Rozmiar piksela 0,105 x 0.315 mm
Łączność HDMI x 1
USB
Wejście RS232
Wejście RJ45
NFC Tak
Głośniki 2 x 10W
Zużycie energii elektrycznej (tryb wł.) 100W
Zużycie prądu (Stand-by) < 0.5W
Rozstaw otworów montażowych 400x400 mm
Dołączone akcesoria Instrukcja szybkiej instalacji
Wykaz spełnianych norm
Karta gwarancyjna
Kabel zasilający
Pilot zdalnego sterowania
Baterie
Adapter RS232C(IN)
Waga 61 kg
Klasa efektywności energetycznej A
Znalazłeś produkt taniej