Kategorie

Bezpieczny sklep

Gazele Biznesu 2013 Rzetelna Firma Program Ochrony Kupujących zaufane opinie Ceneo.pl Opineo  

Nasi partnerzy

Credit Agricole - zakupy na raty? To proste!
Leaselink - leasing on-line w 15 minut!
Płatności obsługuje Cashbill
Opinie klientów sklepu


Ekran Avers Stratus 2 300x191 ALR VBB

 • W magazynie: 0 szt.
 • Dostępność: Zapytaj o czas dostawy
 • Producent: AVERS Screens
 • Cena: 3 319,00 zł brutto
 • 2 698,37 zł netto
 • 
 • zapytaj o produkt
  • Oblicz_raty_duckblue
|
Leasing online w 15 minut dla Twojej firmy. Bez dokumentów! Sprawdź ofertę.

Ekran Avers Stratus 2 300x191 ALR VBB

Ekran projekcyjny z napędem elektrycznym który może być zainstalowany w sposób widoczny w pomieszczeniach o wielkości dostosowanej do jego wymiarów. W zależności od potrzeb ekran może być stosowany do projekcji prezentacyjnych lub filmowych. Obudowa ekranu wykonana jest z profili aluminiowych w kolorze białym. Na przedniej ścianie obudowy znajdują się paski dekoracyjne w kolorze białym, na życzenie klienta ich barwa może być zmieniona na jeden z siedmiu dostępnych kolorów. Tkanina projekcyjna wysuwana jest z otworu umieszczonego w przedniej części obudowy. Rozwiązanie to gwarantuje zachowanie przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną umożliwiającej instalację innych urządzeń. "Niewidzialne" uchwyty ścienno/sufitowe oraz szyny montażowe umieszczone na całej długości obudowy tworzą elastyczny i prosty w obsłudze system instalacji. Napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej. Ekran jest przystosowany do podłączenia do zewnętrznego systemu sterującego, może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym. Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest wbudowany system zdalnego sterowania, jego instalacja jest możliwa jedynie podczas produkcji ekranu.

Ekran objęty jest 2-letnią gwarancją realizowaną w trybie (drzwi do drzwi). W zestawie z ekranem dostarczane są akcesoria instalacyjne oraz naścienny przełącznik sterujący (pilot zdalnego sterowania).

Powierzchnia do przedniej projekcji obrazów o wysokim kontraście, umożliwia uzyskanie obrazu o naturalnych i „żywych kolorach”, pełnej głębi odcieni szarości i pogłębionej czerni. Przeznaczona do współpracy z projektorami LCD i DLP o wyższej sile światła (pow. 1200 ANSI lumen). Szeroki kąt oglądalności pozwala na zastosowanie powierzchni ekranowej w przypadkach kiedy osoby znajdują się pod dużym kątem względem osi ekranu. Zalecana do projekcji „kina domowego”. Można stosować w nie zaciemnionych otworach okiennych lub przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu. Mycie miękką szmatką lub gąbką przy pomocy wody z mydłem lub delikatnym detergentem.

Ambient Light Rejection

ALR czyli (Ambient Light Rejection) nowa tkanina, charakteryzująca się wysokim stopniem kontrastu w pomieszczeniach z normalnym poziomem oświetlenia, wytłumiająca światło padające z góry. Zachowuje w takich warunkach głęboki zakres odcieni szarości i pogłębionej czerni. Powierzchnia tkaniny ALR jest zwykle ciemno szara czasem nawet czarna dzięki czemu ciemniejsze fragmenty wyświetlanego na niej obrazu pozostają widoczne w szerokim zakresie zmian poziomu oświetlenia pomieszczenia projekcyjnego. Powierzchnie projekcyjne ALR mogą współpracować z projektorami klasycznymi o różnej konstrukcji obiektywów jednak do projekcji z wykorzystaniem projektorów o krótkiej i bardzo krótkiej ogniskowej należy używać dedykowanych dla takich projektorów tkanin ALR.

Podsumowując powierzchnie typu ALR dzięki swojej unikalnej charakterystyce pozwalają na cieszenie się dobrej jakości obrazem podczas projekcji prowadzonych w warunkach ograniczonego oświetlenia jak i podczas projekcji prowadzonych w przy włączonym oświetleniu. Ekrany projekcyjne z tkaniną ALR pozwalają znacznie uniezależnić się od warunków panujących w pomieszczeniu projekcyjnym.


"Poniższe zdjęcia przedstawiają obrazy z rzeczywistej projekcji wyświetlane na czterech próbkach tkanin projekcyjnych. Dwie próbki to klasyczne tkaniny Matt White (Gain 1.0) i Matt Grey (Gain 0.8) (obydwie o charaktyrystyce dyfuzyjnej) trzecia próbka Gain (0.8) pomimo deklaracji jej producenta nie wykazała właściwiści ALR natomiast ostatnia próbka to tkanina projekcyjna Matt Grey ALR (Gain 0.8). Podczas projekcji przy braku oświetlenia zewnętrznego obraz wyświetlany na wszystkich tkaninach charakteryzuje się poprawnym odwzorowaniem barw zaś jasność uzależniona jest od wartości współczynnika Gain tkaniny. Aparat fotograficzny uśrednił parametry ekspozycji dla wypadkowej jasności obrazów dlatego zdjęcie w obszarze tkaniy Matt White jest lekko prześwietlone, w rzeczywistości obraz wyglądał poprawnie był jedynie o 20% jaśniejszy niż obrazy na pozostałych tkaninach."

"Podczas projekcji odbywającej się po włączeniu oświetlenia w pomieszczeniu projekcyjnym sytuacja uległa znaczącej zmianie. Obrazy wyświetlane na tkaninach Matt White oraz Matt Grey utraciły nasycenie barw oraz kontrast, podobnie zachował się obraz na trzeciej tkanine, natomiast w przypadku obrazu wyświetlanego na tkanine ALR pogorszenie nasycenia barw i kontrastu jest o wiele mniejsze. Obraz wyświetlany w tych warunkach na tkaninie Matt Grey ALR pozostaje czytelny, charakteryzuje się dobrym odwzorowaniem kolorów oraz ich ciemniejszych odcieni."


Zalety:

 • Obudowa aluminiowa malowana proszkowo na kolor biały
 • Pyłoszczelna kaseta z automatycznie zamykaną klapką
 • Prosta instalacja ekranu
 • “Niewidzialne” ścienne/sufitowe uchwyty montażowe
 • Regulacja położenia punktów krańcowych zwijania/rozwijania
 • Możliwość instalacji ukrytej w suficie
 • Wyprowadzenie zasilania z lewej strony
 • Łatwa integracja z zewnętrznymi systemami sterującymi
 • Naścienny przełącznik sterujący w zestawie.(System zdalnego sterowania opcjonalnie)

Model

Stratus 2 ALR VBB

Typ ekranu Rozwijany elektrycznie
Wymiary ekranu 3000 x 1910 mm
Wymiary obrazu 2900 x 1810 mm
Format 16:10
Czarne ramki boczne 50 mm
Czarny TOP 50 mm
Czarny dół 50 mm
Długość obudowy 3200 mm
Przekrój kasety 128 x 140 mm
Rodzaj powierzchni Matt Grey ALR
Rodzaj sterowania ścienne
Boczne napinacze ekranu Nie
Akcesoria opcjonalne Zestaw do montażu w suficie podwieszanym
Znalazłeś produkt taniej